Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Apple Watch

Który Apple Watch wybrać? Jeśli interesują Cię smartwatch’e marki z Cupertino, zapraszamy do szybkiego przeglądu popularnych rozwiązań.

  1. Apple Watch – czym różnią się poszczególne serie?
  2. Co z obsługą Apple Music?
  3. Czy warto kupić Apple Watch Series 7?
  4. Dla kogo tańszy Apple Watch SE?

Jeśli szukasz nowego smartwatcha, koniecznie sprawdź produkty proponowane przez markę Apple. To doskonałe rozwiązania, szczególnie jeśli jesteś użytkownikiem innych urządzeń marki z Cupertino. Którą generację wybrać?

Apple Watch – czym różnią się poszczególne serie?

Jeśli chcesz kupić Apple Watch, koniecznie sprawdź ofertę na https://lantre.pl/c/124/apple-watch.html, gdzie znajdziesz wszystkie aktualnie dostępne generacje. Standardowy model wyposażony został w procesor S5, zaprojektowany dla urządzeń mobilnych. W swoich zegarkach marka Apple stosuje system zwany watchOS, który bazuje na znanych nam już rozwiązaniach zarówno z iPhone’ów, jak i iPad’ów. Oprócz wydajności i kompatybilnego systemu zegarki Apple wyróżniają się także oryginalnym, eleganckim designem. Solidna konstrukcja sprawia, że każdy produkt jest odpowiednio trwały i wytrzymały. Gwarantujemy, że wśród dostępnych generacji znajdziesz odpowiedni Apple Watch Series dla siebie!

Co z obsługą Apple Music?

Który Apple Watch wybrać? Wszystko zależy od Twoich potrzeb i preferencji. Na pewno warto skupić się na nowszych generacjach, obsługujących szereg różnorodnych aplikacji, w tym także Apple Music.

Czy warto kupić Apple Watch Series 7?

Apple Watch Series 7, który znajdziesz między innymi na stronie https://lantre.pl/apple-watch-series-7-560, to najnowsza propozycja od Apple. Na tle dotychczasowych modeli wyróżnia się większym i nowocześniejszym wyświetlaczem, przełomowymi innowacjami zdrowotnymi i maksymalną wytrzymałością. W ofercie znajdziesz aż pięć nowych kolorów: zielony, niebieski, czerwony i dwa zwane północą oraz księżycową poświatą. Większy ekran gwarantuje jeszcze lepszą czytelność, niż zegarki poprzednich generacji. Wspomniany ekran został powiększony nie zmieniając wymiarów zegarka. Ma o 40% mniejsze ramki, co sprawia, że powierzchnia ekranu jest o około 20% większa, niż w generacji Series 6.

Apple Watch Series 7 dostępny jest z kopertą w rozmiarze 41 mm lub 45 mm. Możesz wybrać między aluminiowym rozwiązaniem, a kopertą wykonaną ze stali nierdzewnej. To doskonałe rozwiązanie również dla aktywnych użytkowników. Zegarek Apple oferuje szereg różnorodnych dyscyplin oraz programów ćwiczeń. Dodatkowo ma technologię, która sama wykrywa to, gdy jesteś w ruchu. Dodatkową zaletą jest funkcja, która wykrywa upadek i automatycznie – jeśli będzie taka potrzeba – wezwie pomoc. Ponadto Apple Watch Series 7 ma w budowany czujnik natlenienia krwi, czujnik tętna oraz EKG. Sen natomiast monitorowany jest za pomocą specjalnego asystenta snu.

To tylko kilka funkcji, które zastosowano w nowych zegarkach Apple. Więcej informacji na ich temat znajdziesz bezpośrednio pod interesującym Cię wariantem.

Dla kogo tańszy Apple Watch SE?

Z tańszych, ale równie wydajnych rozwiązań marka Apple proponuje generację SE. Bogatą ofertę tej serii znajdziesz na https://lantre.pl/c/336/apple-watch-se-apple-watch.html, gdzie dostępne przeróżne wersje modeli SE. Zarówno te najtańsze, jak i nieco droższe produkty wyposażone są w szereg autorskich technologii, ułatwiających użytkownikowi życie. Niniejsze Apple Watch również umożliwiają płacenie (jest dostępna apka Wallet), kontrolowanie snu i przeróżnych aktywności, a także na bezproblemowy kontakt z rodziną. Modele te mają kopertę w rozmiarze 40 mm lub 44 mm. Wyraźny wyświetlacz i ekran Retina gwarantują doskonałą czytelność. Aluminiową obudowę w 100% wykonano z materiałów, które pochodzą z recyklingu.

Tanie Apple Watch SE znajdziesz w trzech wariantach kolorystycznych: srebrny, złoty i szary. Dotyczy to oczywiście koloru obudowy, bo w przypadku opasek wachlarz barw jest dużo większy. Dzięki Apple Watch zyskujesz najnowocześniejszy wyświetlacz Apple dla tego typu urządzeń (wysokiej jakości wyświetlacz oled). Apka Wallet pozwala natomiast płacić bez potrzeby sięgania po portfel. Podobnie jak w poprzednim modelu, obsług apek jest bardzo prosta i z pewnością okaże się, że nie potrzebujesz telefonu do wielu czynności, bo wystarczy nowy, a przy tym większy ekran series Watch.

[artykuł partnerski]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.