Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
T-Mobile

Kolejna dobra wiadomość dla osób szukających szybkiego i pewnego internetu. T-Mobile przyłączył do sieci światłowodowej kolejne lokalizacje. Ponadto punkt w Słubicach ma specjalne promocje dla klientów – niższe ceny za abonament oraz wartościowe prezenty. 

Kolejne lokalizacje w sieci

Zasięgiem światłowodu objęto całą ulicę Witosa w Słubicach, ale kolejne miejsca pojawiają się sukcesywnie. Dostępność usługi można sprawdzić samodzielnie na stronie: www.t-mobile.pl/internet/formularz-adresowy lub przyjść do punktu T-Mobile w Słubicach przy al. Młodzieży Polskiej.

Taniej niż w innych punktach

W punkcie w Słubicach rozpoczęła się kolejna promocja, dzięki której usługę można nabyć taniej niż w internecie i w innych punktach sieci T-Mobile. Na czym polega „myk”?

- Wcześniej, jeśli ktoś nie był naszym klientem, a mieszkał w bloku, to światłowód o prędkości 300mb/s kosztował go 60 zł za miesiąc, a teraz jeśli podpisze umowę będzie to tylko 49 zł. Nową ofertą objętą jest tylko garstka punktów w całej Polsce – tłumaczy Łukasz Obarski ze punktu T-Mobile w Słubicach.

Prezent dla każdego

To jednak nie wszystko. Każdy, kto podpisze umowę na światłowód w punkcie w Słubicach do końca bieżącego miesiąca, będzie mógł wybrać sobie prezent – dowolne akcesorium o wartości do 100 zł. – Może to być kabel, ładowarka, etui, cokolwiek. To klient decyduje – podkreśla Ł. Obarski.

Zadzwoń i zamów

Po więcej informacji zajrzyj do punktu T-Mobile przy al. Młodzieży Polskiej 8 w Słubicach (na dwupasmówce) lub zadzwoń do konsultanta - tel. 664 486 781.

T-Mobile

[reklama]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.