Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Dźwig

W dzisiejszych czasach nie jest łatwo o znalezienie dobrego fachowca, który spełni oczekiwania klienta. Dotyczy to każdej branży, w tym również usług dźwigowych i podnośnikowych. Konkurencja w naszym kraju i zapotrzebowanie na tego typu usługi są ogromne. Wśród wielu firm, które oferują klientom usługi dźwigowe i podnośnikowe warto wyróżnić absolutnego lidera z województwa mazowieckiego, który wyrasta również na wiodącą firmę w całym kraju. Mowa o firmie Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa, którą warto przybliżyć. Być może ktoś z Was będzie potrzebował pomocy solidnego dźwigu czy transportu HDS bądź podnośnika koszowego?

Dźwigi i Podnośniki - kilka słów o historii firmy

Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa to firma, która obecna jest na stołecznym rynku już od 1989 roku. Początkowo na czele firmy stał Krzysztof Kujawa, który rozpoczął działalność od oferowania usług dźwigowych i podnośnikowych. Od 2007 roku firmą kieruje Dariusz Kujawa, który postawił na dynamiczny rozwój firmy i rozszerzył wachlarz usług i pojazdów o kolejne pozycje.

Nowoczesny transport HDS w województwie mazowieckim to kolejny krok w rozwoju firmy. Od kilku lat w firmie można wynająć samochody HDS, czyli hydrauliczne dźwigi samochodowe. Co to takiego? To samochód ciężarowy z przyczepą załadunkową, z zainstalowanym dźwigiem hydraulicznym. Samochód posiada więc możliwość samodzielnego załadunku i rozładunku towarów, materiałów budowlanych i innych rodzajów transportu do przewiezienia.

W firmie niedawno pojawiły się zaawansowane technologicznie mobilne żurawie wieżowe, które obecnie wyznaczają kierunek rozwoju firmy Te pojazdy łączą najlepsze cechy samochodowych dźwigów i wieżowych żurawi - mogą się przemieszczać, a więc wykonywać kilka zleceń w różnych lokalizacjach w ciągu doby, mają bardzo duży udźwig i zasięg do nawet 60 metrów.

Dźwigi i Podnośniki stawiają na nieustanny rozwój i chcą podnosić poziom usług dźwigowych i podnośnikowych nie tylko w Warszawie i województwie mazowieckim. Misją i celem firmy jest podnoszenie poziomu usług podnośnikowych i dźwigowych na terenie całego kraju.

Usługi dostępne w firmie

Dźwigi i Podnośniki oferują wiele możliwości, dlatego trafiają w oczekiwania naprawdę rozległego wachlarza potencjalnych klientów. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście usługi z wykorzystaniem nowoczesnych dźwigów. Przykładowo dźwig klasy 200 ton doskonale sprawdzi się podczas prac na placach budowlanych, m.in. przy pomocy w montażu i demontażu żurawia wieżowego, a także przy transporcie dużych materiałów budowlanych czy nawet elementów konstrukcyjnych nowych budynków na dużą wysokość. Wynajem dźwigów i żurawi to usługa, po którą codziennie zgłaszają się dziesiątki klientów i to nie tylko z Warszawy, ale również z Radomia, Płocka, Lublina, Włocławka, Łodzi i okolic.

Usługi podnośnikowe realizowane za pomocą podnośników koszowych to kolejny silny punkt w ofercie firmy Dźwigi i Podnośniki. Prace wysokościowe? Dobrym rozwiązaniem jest zwyżka koszowa czyli podnośnik koszowy. Z poziomu kosza osobowego podniesionego na odpowiednią wysokość zdecydowanie łatwiej i bezpieczniej realizować takie prace jak chociażby montaż okien i oświetlenia na wysokości, strącanie sopli lodu i usuwanie nagromadzonego na dachu śniegu, czyszczenie rynien i prace dekarskie, pielęgnacja krzewów i drzew czy wysokościowe mycie okien. Wynajem podnośników koszowych dla budownictwa, leśnictwa, przemysłu, a nawet dla branży reklamowej i firmowej to codzienność dla firmy Dźwigi i Podnośniki.

Warto wspomnieć również o wynajmowaniu ładowarek teleskopowych. To pojazdy kompaktowe i uniwersalne, dzięki czemu znajdują swoje zastosowanie w budownictwie, przemyśle, rolnictwie, a nawet leśnictwie. Firma Dźwigi i Podnośniki dysponuje kilkoma ładowarkami teleskopowymi wraz z osprzętem dodatkowym, dzięki czemu może realizować szereg zleceń dla klientów indywidualnych, a także dla firm.

Warto zapoznać się ze szczegółami oferty na stronie www.podnosimy.pl i bliżej poznać firmę Dźwigi i Podnośniki z Warszawy.

[artykuł partnerski]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.