Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Kasa chorych

Korzystając z możliwości jaką daje mieszkanie na granicy, wielu z naszych rodaków pracuje w Niemczech. Ważną kwestią związaną z zatrudnieniem jest znalezienie odpowiedniej kasy chorych. BKK·VBU to coraz częstszy wybór polskich pracowników.

„Najważniejsze jest zaufanie” – to hasło, które przyświeca działalności BKK·VBU. Ale nie tylko hasłem, kasa chce przekonać, że warto skorzystać z jej usług.

Klienci ubezpieczeni w BKK·VBU mieszkający w Polsce mogą np. występując o wniosek E106 lub S1 bez problemu korzystać ze świadczeń zdrowotnych w Polsce, a z ich ubezpieczenia, w niektórych przypadkach bez żadnych dodatkowych opłat, mogą korzystać członkowie ich rodzin.

To tylko niektóre z zalet oferty. - Zdrowie to najcenniejsze z posiadanych przez nas dóbr, nie można więc na nim oszczędzać – przekonuje Maximilian Wróbel, który w kasie chorych opiekuje się klientami z Polski.

O solidności firmy przekonało się już ponad pół miliona osób. Tyle właśnie członków liczy obecnie BKK·VBU, co czyni ją jedną z 30 największych kas chorych w Niemczech.

BKK·VBU mocno angażuje się na rzecz zdrowego społeczeństwa, co pozwala klientom na znalezienie indywidualnego sposób na zdrowe życie.

W kolejnych publikacjach przybliżymy naszym czytelnikom więcej szczegółowych informacji na temat kasy BKK·VBU. A tych, którzy są już zainteresowani ofertą, zachęcamy do kontaktu.

BKK VBU

Dane kontaktowe w języku polskim

  • BKK·VBU, Brunnenplatz 3, 15230 Frankfurt nad Odrą.
  • Kontakt osobisty w każdy wtorek w godzinach od 9- 15.
  • Infolinia: +49 3072612-2522, czynna od poniedziałku do czwartku w godz. 10-16 i w piątki 8-14.
  • Strona w języku polskim: https://www.meine-krankenkasse.de.
  • Maximilan Wróbel, tel. +49 162 2021 134, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pozostałe dane do kontaktu

  • BKK·VBU, Lindenstraße 67, 10969 Berlin.
  • Infolinia: 0800 1656616 (połączenie bezpłatne na terenie Niemiec), czynna od poniedziałku do czwartku w godz. 10-16 i w piątki 8-14.
  • Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

BKK·VBU w internecie

[reklama]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.