Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Kryptowaluty

Słyszeliście o kryptowalutach? Ich kupno i sprzedaż są teraz możliwe także w punkcie stacjonarnym w Słubicach. Wszystko legalnie, bezpiecznie i dyskretnie. W ofercie także złoto inwestycyjne - sztabki i monety.

Kantor wymiany kryptowalut BITCOIN HANDEL działa w galerii handlowej Słubicach przy ul. Transportowej 6 (obok sklepu Travel Free). Firma ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze dużych transakcji finansowych i wymiany pieniędzy.

Oprócz handlem kryptowalutami punkt prowdzi także sprzedaż złota inwestycyjnego w postaci złotych monet takich marek jak: Krugerrand, Maple Leaf, Britannia, Wiener Philharmoniker oraz sztabek złota inwestycyjnego 20, 50, 100 i 200 gram niemieckiej firmy C.Hafner.

Jak to wszystko działa, czy jest legalne i bezpiecznie, jak dokonać swojej pierwszej transakcji kupna i sprzedaży? Poniżej znajdziecie garść najważniejszych informacji.

ZALETY TRANSAKCJI W BITCOIN HANDEL

Możesz tutaj kupować i sprzedawać bitcoina i inne kryptowaluty w 100% bezpiecznie, dyskretnie i legalnie. Weryfikacja tożsamości jest prowadzona przy transakcjach powyżej 15 tys. euro. Poniżej tej kwoty bez weryfikacji tożsamości.

WYGODA KLIENTÓW

 • strzeżony parking dla klientów.
 • bezpieczna i dyskretna obsługa.
 • Profesjonalna obsługa w języku polskim, niemieckim, angielskim i rosyjskim.
 • Płatności gotówkowe w Euro, USD, GBP i PLN.
 • Klimatyzowane pomieszczenia.

STAWKI I PROWIZJE

 • Oferowane są BTC, ETH, USDT i wszystkie główne altcoiny.
 • Niska prowizja przy kupnie i sprzedaży.

SYTUACJA PRAWNA

Kantor wymiany kryptowalut działa w 100% zgodnie z obowiązującym prawem. Każda transakcja jest w 100% legalna i bezpieczna.

DODATKOWE USŁUGI DLA NOWYCH KLIENTÓW

Również początkujący i mniej doświadczeni klienci znajdą tutaj profesjonalne doradztwo i sprzęt. Nawet, jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z kryptowalutami, obsługa wyjaśni Ci, jak możesz je bezpiecznie kupować i przechowywać. Firma współpracuje z wiodącymi na świecie producentami sprzętu do przechowywania kryptowalut: Ledger i Trezor.

JAK KUPIĆ KRYPTOWALUTY?

KROK 1
Najpierw należy napisać lub zadzwonić, aby umówić się na spotkanie. Trzeba też podać rodzaj kryptowaluty i jej ilość. Dane kontaktowe znajdują się poniżej.

KROK 2
Następnie należy przyjść do biura pod adresem ul. Transportowa 6, 69-100 Słubice, w uzgodnionym terminie.

KROK 3
Następnie należy podać adres portfela, na który ma zostać przelana zakupiona kryptowaluta. Jeśli nie masz doświadczenia w kupowaniu kryptowalut, obsługa wprowadzi cię w ten temat i założy razem z tobą twój pierwszy portfel (portfel cyfrowy). Jeśli chcesz się dodatkowo zabezpieczyć, firma oferuje odpowiednie zabezpieczenia, które mogą również zainstalować na miejscu.

KROK 4
Po wpłaceniu gotówki, kryptowaluta zostanie przelana na wspomniany portfel. Czas transakcji zależy od “natężenia ruchu” w blockchainie i może trwać kilka minut.

JAK SPRZEDAWAĆ KRYPTOWALUTY? 

KROK 1
Podobnie jak w przypadku kupna należy wcześniej umówić się na spotkanie w celu ustalenia waluty i ilości.  Dane kontaktowe znajdują się poniżej.

KROK 2
Następnie należy przyjść do biura pod adresem ul. Transportowa 6, 69-100 Słubice, w uzgodnionym terminie.

KROK 3
Przynieś swój portfel z adresem do biura, abyśmy można było przyjąć twoją walutę.

KROK 4
Po przesłaniu kryptowaluty na portfel firmy, pieniądze zostaną wypłacone w gotowce, gdy tylko twoja kryptowaluta zostanie zaksięgowana na portfelu firmy. Czas tej transakcji zależy od “natężenia ruchu” w blockchainie i może trwać kilka minut.

DANE KONTAKTOWE

BITCOIN HANDEL

 • Transportowa 6
 • 69-100 Słubice, Polska
 • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • 0048 95 737 66 70
 • telefon komórkowy (WhatsApp, Signal): 0048 531 569 474
 • slubice.wymienbitcoina.pl

Kryptowaluty

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej i mają dodatkowe pytania, firma przygotowała specjalny poradnik z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Ile kryptowalut mogę kupić lub sprzedać?

Nie ma w tym zakresie żadnych ograniczeń. Będziemy jednak wdzięczni za wcześniejsze powiadomienie nas o planowanych dużych transakcjach

Czy muszę się umówić na spotkanie? Tak, aby uniknąć długiego czasu oczekiwania?

Prosimy, abyś to zrobił.

Co oznacza skrót AML?

Przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy (AML). Podobnie jak wszystkie instytucje finansowe, jesteśmy zobowiązani do przestrzegania przepisów dotyczących przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy.

Czy mogę u was kupować i sprzedawać kryptowaluty anonimowo?

Jeśli kupujesz lub sprzedajesz kryptowaluty w ilości przekraczającej wartość 15.000 Euro, jesteśmy zobowiązani do sprawdzenia twojego dowodu osobistego lub paszportu. Poniżej 15.000 Euro nie jest to konieczne.

Które kryptowaluty można kupić lub sprzedać za pośrednictwem firmy?

Obecnie oferujemy Bitcoin, Ethereum, USDT, USDC i wszystkie główne altcoiny.

Jakie waluty mogą być używane do płatności gotówkowych?

Akceptujemy Euro, USD, GBP, PLN.

Jak was znaleźć?

Bardzo łatwo. Mieścimy się w nowoczesnym budynku biznesowym, zaledwie kilka kilometrów za przejściem granicznym na autostradzie A12 i mostem granicznym Frankfurt Oder/Słubice.

Czy mogę się z wami porozumiewać w innych językach?

Tak, mówimy po niemiecku, angielsku, rosyjsku i polsku.

Kiedy otrzymam swoje pieniądze

Natychmiast po tym, jak twoja kryptowaluta zostanie zaksięgowana w naszym portfelu. Po sprzedaży, zapłacimy ci cenę sprzedaży w gotówce na miejscu.

Dlaczego miałbym wam zaufać?

Zadowolenie i bezpieczeństwo klienta jest naszym priorytetem. Jesteśmy legalnie działającą firmą, działamy ściśle zgodnie z prawem, posiadamy certyfikaty i podlegamy wszelkim prawnym procedurom weryfikacyjnym.

Czy więcej osób może sprzedawać nam BTC/ETH/LTC/USDT/USDC i inne waluty z jednego portfela?

Tak.

Czy wolno mi sprzedawać z wielu portfeli?

Tak.

Czy mogę kupić u was portfele sprzętowe?

Tak, oferujemy nowe i oryginalnie zapakowane portfele sprzętowe firm “Ledger” i “Tresor”.

Czy kupowanie i sprzedawanie kryptowalut u Was jest legalne?

Tak, jesteśmy legalnie działającą firmą zarejestrowaną w Polsce. Wszystkie nasze transakcje są legalne, księgowane i dokumentowane. Polska Komisja Nadzoru Finansowego KFN potwierdza, że handel kryptowalutami jest w Polsce legalny.

Czy wolno mi legalnie przewozić gotówkę i kryptowaluty przez granicę?

Tak, w krajach należących do układu z Schengen jest to legalne.

Kryptowaluty

[reklama]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.