Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Valdinox

Za nami pierwsze dni wiosny, przed nami Wielkanoc. To dobry czas na robienie porządków, urządzanie wnętrz, kreślenie nowych planów. Pomogą w tym artykuły gospodarstwa domowego, które można kupić w sklepie Merkury. Aktualnie trwa promocja polskich produktów marki VALDINOX! 

Sklep oferuje duży wybór artykuł ze szkła i ceramiki stołowej, garnki, patelnie, artykułu tekstylne i z PCV, artykuły do sprzątania i wystroju wnętrz.

50% rabaty na produkty VALDINOX

Od 8 marca do 31 maja (lub wyczerpania zapasów) trwa promocja na artykuły polskiej marki VALDINOX (garnki, patelnie, czajniki, brytfanny, itp.). Głównym zadaniem akcji jest promowanie specjalnym rabatem zakupów towarów uczestniczących w programie (szczegóły w sklepie). Zniżki wynoszą 50%!

Zalety naczyń VALDINOX

Naczynia VALDINOX są wytwarzane w nowoczesnej technologii, która stanowi połączenie efektownego wyglądu z solidnością i funkcjonalnością. Materiał, z którego są wykonane charakteryzuje się bardzo wysokim współczynnikiem przewodzenia ciepła, co przekłada się na wydajność gotowania i oszczędność czasu i pieniędzy.

To solidne i trwałe naczynia kuchenne dające zadowolenie i satysfakcję podczas gotowania. Charakteryzuje je oryginalny design, który podoba się klientom i wpisuje się w modne style aranżacji kuchni.

Uchwyty są wyprofilowane, antypoślizgowe, nie przewodzą ciepła, chronią dłonie przed poparzeniem. Dopasowana stylistyka jest atrakcyjna wizualnie, a jednocześnie bardzo praktyczna i funkcjonalna. Warto mieć tego typu naczynia na wyposażeniu kuchni.

Gdzie kupić?

Zapraszamy na zakupy do sklepu AGD Merkury przy ul. Kościuszki. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, w sobotę w godz. 9-15.

[reklama]

 

 

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.