Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Minka Nails

Samodzielna stylizacja paznokci nie jest trudna. Wystarczy wyposażyć się w potrzebne produkty kosmetyczne i akcesoria, a następnie postępować według poniższej instrukcji.

Dobór produktów i akcesoriów kosmetycznych

Dobierając kosmetyki, warto postawić na polskie, sprawdzone produkty. Rynek lakierów hybrydowych stale się rozrasta nic więc dziwnego, że dobór odpowiedniego produktu jest coraz trudniejszy. Polską marką kosmetyczną oferującą sprawdzone przez stylistki paznokci produkty jest Minka Nails. Firma oferuje profesjonalne kosmetyki do stylizacji paznokci, które cechują się wysoką jakością i co najważniejsze bezpieczeństwem. Sprzedaż produktów odbywa się za pośrednictwem sklepu internetowego www.kosmetykiminka.pl i u licencjonowanych sprzedawców. Na oficjalnym sklepie marki można również znaleźć gotowe zestawy startowe.

W jaki sposób przygotować paznokcie do stylizacji?

Ważnym elementem stylizacji jest odpowiednie przygotowanie płytki paznokcia, odsunięcie skórek, odkażenie rąk i nadanie paznokciom odpowiedniego kształtu, a także zmatowienie płytki paznokcia.

Stylizacja krok po kroku

Gdy już przygotujemy odpowiednio płytkę paznokci należy ją odtłuścić za pomocą cleaneru. Następnie używamy primer, który nakładamy wyłącznie na naturalną płytkę paznokcia, omijając skórki. Primer wyróżniamy kwasowy i bezkwasowy. W przypadku tego pierwszego rodzaju należy nałożyć go punktowo na paznokieć po 1-2 krople, powinien on rozprowadzić się na całej powierzchni płytki. Po całkowitym odparowaniu preparatu można zabrać się do nałożenia bazy hybrydowej. Natomiast przy wyborze primeru bezkwasowego aplikujemy go podobnie jak lakier do paznokci i odczekujemy minutę, po czym aplikujemy bazę hybrydową.

Bazę hybrydową utwardzamy w lampie UV lub LED. Nakładając ją musimy pamiętać, aby zabezpieczyć wolny brzeg paznokcia i nie zalać skórek. Kolejnym krokiem jest dobór odpowiedniego koloru. Marka Minka Nails w swojej ofercie ma klasyczną kolekcję Classic składającą się z 10 najbardziej popularnych kolorów oraz kolekcję Owocowy Raj inspirowaną kolorami natury. Lakier hybrydowy utwardzamy w lampie UV lub LED. Dla osiągnięcia większej intensywności koloru zaleca się użycie dwóch warstw lakieru. Ostatnia warstwa to top, który również należy utwierdzić w lampie. Na koniec przemywamy paznokcie cleanerem i nawilżamy skórki olejkiem.

Warto podkreślić, że manicure hybrydowe wykonany z użyciem produktów marki Minka Nails jest trwały, odpory na zarysowania i odpryśnięcia.

Każda kobieta pokocha paznokcie hybrydowe nie tylko ze względu na wytrzymałość stylizacji, ale również efekt końcowy.

[artykuł partnerski]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.