Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Przedszkole Słubice

Zbliżają się ważne terminy dla wielu rodziców. Zespół Administracyjny Oświaty w Słubicach opublikował tegoroczny harmonogram rekrutacji do przedszkoli, oddziałów i punktów przedszkolnych, klas I, a także klasy IV o profilu sportowym, która ma powstać w SP1.

Nabór dla przedszkolaków

Najważniejsze daty dla rodziców przyszłych przedszkolaków to okres od 22 marca do 1 kwietnia do godz. 15:00 – w tym terminie można składać wnioski o przyjęcie w wybranych placówkach (maksymalnie trzech).

16 kwietnia zostaną opublikowane listy osób zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych. Od 19 do 30 kwietnia rodzice będą mieli czas na złożenie pisemnego potwierdzenia woli przyjęcia do placówki. Listy osób przyjętych i nieprzyjętych zostaną opublikowane 5 maja o godz. 15.

Od 24 maja 7 czerwca trwać będzie rekrutacja uzupełniająca. Odbędzie się ona w podobny sposób, 18 czerwca o godz. 15 zostanie opublikowana lista, a potem w terminie od 21 do 25 czerwca rodzice będą mieli czas na złożenie pisemnego potwierdzenia. 29 czerwca godz. 15 zostanie opublikowana lista osób przyjętych i lista osób nieprzyjętych.

Dokumenty rekrutacyjne znajdują się TUTAJ.

Rekrutacja pierwszoklasistów

od 1 do 15 marca rodzice mają czas na zgłoszenie dziecka do kl. 1 szkoły podstawowej zgodnie z obwodem. Od 22 stycznia do 1 kwietnia będzie trwać rekrutacja na wolne miejsca dla dzieci spoza obwodu. Lista osób zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych zostanie opublikowana 16 kwietnia o godz. 15. Od 19 do 30 kwietnia do godz. 15 rodzice będą zobowiązani złożyć pisemne potwierdzenia woli przyjęcia do jednej wybranej szkoły. Lista zostanie opublikowana 5 maja o godz. 15.

Potem odbędzie się jeszcze rekrutacja uzupełniająca na wolne miejsca dzieci spoza obwodu.

Dokumenty rekrutacyjne znajdują się TUTAJ.

Nabór do klasy sportowej

Klasa IV sportowa ma ruszyć w Szkole Podstawowej nr 1. Dla chłopców wiodącą dyscypliną będzie piłka nożna, a dla dziewcząt – piłka ręczna. Jak wygląda harmonogram rekrutacji? Od 1 marca do 16 kwietnia do godz. 15 można składać wniosek o przyjęcie. Od 19 do 28 kwietnia odbędzie się próba sprawności fizycznej. 30 kwietnia o godz. 15 zostanie ogłoszona lista osób przyjętych i nieprzyjętych.

W terminie 4-6 maja do godz. 15 będzie czas na złożenie pisemnego potwierdzenia woli przyjęcia do klasy sportowej. 7 maja o godz. 15 zostanie publikowana lista kandydatów przyjętych i lista kandydatów nieprzyjętych. Jeśli będą jeszcze wolne miejsca, odbędzie się rekrutacja uzupełniająca.

Dokumenty rekrutacyjne znajdują się TUTAJ.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.