Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Stomatologia Słubice

Jak szaleć to szaleć! Styczeń i początek nowego roku to także czas prezentów. W grudniu Stomatologia Słubice nabyła „pod choinkę” nowe urządzenie - AIRFLOW® Prophylaxis Master w najwyższej wersji. I z tej okazji zaprasza na promocyjne zabiegi higienizacji.

AIRFLOW® Prophylaxis Master to najnowocześniejsza obecnie piaskarka na rynku firmy EMS-Dental. Maszyna jest wykonana ze szwajcarską precyzją i doskonałą konstrukcją. Poświęcono ponad 100 000 godzin badań technicznych we współpracy z wiodącymi stomatologami z całego świata, by stworzyć to "cudo". Firma chwali się niezawodnością i specjalistyczną wiedzą już od 1981 roku!

AIRFLOW® Prophylaxis Master to najnowsza innowacja wprowadzona przez firmę EMS do systemu Guided Biofilm Therapy: unikalne rozwiązanie do stosowania w próchnicy, profilaktyce chorób przyzębia i leczeniu podtrzymującym. Zaprojektowane do intensywnego użytkowania przez profesjonalistów, urządzenie cechuje się wyjątkową ergonomią, wysoką precyzją, prostotą konserwacji i zgodnością z najwyższymi standardami higienicznymi.

AIRFLOW® Prophylaxis Master zaprojektowano zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, bezpieczeństwa i komfortu. Stworzono je specjalnie na potrzeby 3 procedur będących podstawą Guided Biofilm Therapy. 

- Do tej pory także używaliśmy urządzeń tej firmy, ale zdecydowaliśmy się wymienić, aby móc korzystać z nowego piasku AIRFLOW® PLUS – tłumaczy Bogdan Starzyński ze Stomatologii Słubice?

Czym się wyróżnia ten produkt? Piasek PLUS to pierwszy nowoczesny piasek, który usuwa biofilm i świeży kamień w sposób minimalnie inwazyjny z wszelkiego rodzaju powierzchni: szkliwa, zębiny, tkanek miękkich, wypełnień, aparatów ortodontycznych lub powierzchni implantów.

Jego cząstki na bazie erytrytolu to wyjątkowe wskazanie do stosowania zarówno nad-, jak i poddziąsłowo. Zawiera chlorheksydynę, co czyni z niego wyjątkowy preparat zwalczający drobnoustroje i bakterie.

- Dzięki tym właściwościom możemy jeszcze bezpieczniej i jeszcze bardziej komfortowo przeprowadzać zabiegi profilaktyczne i higienizacyjne.  Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii ograniczono potrzebę stosowania narzędzi ręcznych oraz elektrycznych, co sprawia, że zabieg będzie przyjemny nawet dla najbardziej wrażliwych pacjentów – dodaje B. Starzyński.

Szczegóły można zobaczyć na filmie promocyjnym firmy EMS-dental:

Więcej o ofercie higienizacji od Stomatologii Słubice przeczytacie TUTAJ.

A co z obiecaną na początku niespodzianką? Po świętach i zajadaniu się barszczem, pierogami, ciastami i wszelkimi pysznościami z wigilijnego stołu, wasze zęby mogą potrzebować pomocy. Dlatego Stomatologia Słubice ma dla was niespodziankę - zabieg higienizacji z użyciem nowej piaskarki w cenie 150 zł!

Promocja obowiązuje do 8 stycznia 2021 roku ( w tym terminie należy umówić wizytę, sam zabieg może być wykonany później).

Kontakt i rezerwacja wizyt

  • Zadzwoń – tel. +48 95 718 3000 lub +48 780 077 007.
  • Napisz emaila - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

[reklama]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)