Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
STS

www.STS.pl to nic innego jak strona internetowa prowadzona przez firmę bukmacherską Star Typ Sport, założoną w 1997 roku. W ostatnich latach dzięki ciekawym i atrakcyjnym ofertom firma stała się liderem na polskim rynku zakładów sportowych. Mocnym hasłem STS jest podkreślanie dbałości o bezpieczeństwo swoich graczy, nie mówiąc już o mówienie o sobie jako lidera w branży.

Bukmacher ten posiada ponad 460 punktów bukmacherskich na podstawie zezwolenia Ministra Finansów. To jedna z największych firm bukmacherskich w Polsce.

Legalność firmy wynika z faktu, że ten buk uzyskał zgodę Ministerstwa Finansów na prowadzenie takiej działalności. W rzeczywistości daje nam to (jako klientom) pewność, że nasze dane osobowe będą prawidłowo przechowywane i chronione. W porównaniu z bukmacherami międzynarodowymi, którzy nie mają licencji, główna różnica polega na tym, że u bukmacherów STS za każdą wygraną jest automatycznie odejmowany podatek w wysokości 12%.

STS jest właścicielem licencji z 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 nadaną przez Ministra Finansów. Oznacza to, że STS spełniają wszystkie wymagania nowego prawa o grach losowych, więc korzystanie z ich usług jest bezpieczne i legalne.

Oferta STS dla graczy

Propozycje zakładów przygotowane przez bukmachera STS dla graczy znajdują się po lewej stronie jego strony internetowej. U góry znajduje się opis wyróżnionych wydarzeń, które są najczęściej wyszukiwane przez zarejestrowanych graczy. Ta funkcja jest bardzo popularna. Jeśli Ekstraklasa ma zagrać w danym okresie, będzie na szczycie listy. Istnieją również opcje zakładów dla wszystkich dyscyplin na dole strony.

W ofercie STS gracze znajdą również niższe ligi w Polsce (III i IV), a także magazyn STS ze stołami sportowymi, ciekawymi artykułami i aktualnościami. Firma latem promowała także polski sport, będąc oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej i Drużyny Strategicznej Lecha Poznań. We współpracy uczestniczą także inne organizacje sportowe: Polska Liga Koszykówki, Polski Związek Hokeja na Lodzie, Estraklasa oraz Polski Związek Piłki Siatkowej.

 Oprócz zapewniania dużej liczby zakładów, opisywany bukmacher udostępnia również mecze na żywo. Na stronie internetowej możemy dostać darmowy dostęp do transmisji wielu ważnych wydarzeń sportowych, takich jak częste transmisje meczów NBA, piłki nożnej czy relacje z popularnych lig siatkarskich.

 STS zapewnił swoim graczom bardzo szeroką gamę wydarzeń sportowych, ale nie ogranicza się tylko do tego. Gracze, którzy chcą skorzystać z wydarzeń, kombinacji i rynków zakładów bocznych, również powinni być zadowoleni. Oferta STS uwzględnia wszystkie oczekiwania graczy - dlatego bukmacher jest bardzo ceniony przez poleconych.

W przypadku zakładów piłkarskich ta firma oferuje około 100 zakładów, co jest bardzo dobrym wynikiem. Im bardziej wartościowa gra, tym więcej wydarzeń zostaje zapewnionych.

Zakłady specjalne to mocne strony STS - można je podzielić na dwa rodzaje. Kiedy klikniemy na zakładkę „Specjalne”, zobaczymy je w akcji. To najlepsze opcje oferowane przez bukmachera w określonym terminie. Warto sprawdzić zakłady specjalne, ponieważ dzięki tym zakładom specjalnym w łatwy sposób można zwiększyć swoje zyski grając u bukmachera STS.

Opinie o STS

Nie da się ukryć, że większość opinii o bukmacherze STS jest mocno pochlebnych – w końcu jest to jeden z największych bukmacherów w naszym kraju, nie mówiąc już o tym, że bardzo często oferuje on niemalże najlepszą ofertę na zakłady. Niestety, jak we wszystkim znajdą się również osoby, które mogą narzekać, bo w końcu nie każdemu da się dogodzić, prawda? Dlatego też często słychać narzekania na to, a że to strona się zacina, że bukmacher nie udostępnia transmisji z Polskim komentarzem za darmo, czy to że jego kursy nie zawsze są najwyższe. Naturalnie to są oczywiście wady, jednakże z drugiej strony trzeba też pamiętać, że jako firma STS nie jest idealny, i nie zawsze opłaca im się wystawiać najwyższe kursy, czy też dbać o darmowe transmisje tak bardzo, ponieważ jak wszyscy wiemy – to w końcu generuje koszty, prawda? Dlatego też warto jest przekonać się samemu, czy na pewno tak jest, bo w końcu gdyby to wszystko było absolutną prawdą, która absolutnie przekreśla STS jako najlepszego bukmachera, to nie zajmowałby on pierwszego miejsca w wielu rankingach, czyż nie?

Konkurencja

Nie da się ukryć, że jeśli chodzi o konkurencję STS – to ma on tylko jednego, z którym powinien się liczyć. Jest to firma bukmacherska Fortuna – bardzo często i w wielu rankingach te firmy są porównywane do siebie, jednakże z racji tego że STS jako pierwszy zajął Polski rynek, to Fortuna musiałaby zrobić coś naprawdę niesamowitego, aby odbić tą przewagę STS. Dlatego tez póki co STS może spać spokojnie, ale z drugiej strony zawsze należy pamiętać, że konkurencja nigdy nie śpi.

[artykuł partnerski]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.