Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Szpital w Słubicach

Fundacja Świętego Klemensa razem z sulęcińską firmą Leks zbiera pieniądze na zakup dwóch respiratorów. Jedno z urządzeń ma trafić do szpitala w Sulęcinie, a drugi do Słubic. Każdy może się przyłączyć. 

Respiratory to sprzęt, który może uratować życie, niezbędny w szpitalach nie tylko w czasie epidemii COVID-19. Jednak nie jest on tani. Koszt jednego respiratora to 50 tys. zł.

Dlatego właśnie Fundacja Świętego Klemensa razem z sulęcińską cukiernią i piekarnią Leks zorganizowały zbiórkę, żeby kupić dwie sztuki tego sprzętu dla dwóch szpitali w naszym regionie – w Sulęcinie i w Słubicach.

- Fundacja na dobry start przekazuje po 10 000 złotych na każdą ze zbiórek, liczmy również na państwa wielkie serca i wsparcie. Cel jest bardzo szczytny, dlatego zachęcamy do wsparcia zbiórki i walki o ludzkie życie – napisali organizatorzy w mediach społecznościowych. Deklarują, że wszystkie zebrane środki zostaną przekazane szpitalom, które kupią za nie respiratory.

Wpłat można dokonywać na konto Fundacji Św. Klemensa: 68 8369 0008 7109 5774 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim o/Sulęcin) z dopiskiem: „RESPIRATOR DLA SULĘCINA” lub „RESPIRATOR DLA SŁUBIC”.

Zbiórka trwa do 31 grudnia 2020 roku.

Doniesienia na temat akcji można śledzić pod hashtagiem #PodarujOddech.

Szpital w Słubicach

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 yon 2020-11-23 12:17
Dziwny ten swiat - rzady , samorzady i koncerny energetyczne wysysaja z nas kazda zlotowke, ZUS-y i organizacje farmaceutyczne to samo , na dodatek nic z tego dla nas nie wynika . A na koniec dowiadujemy sie, ze jak chcemy kogos w miare rozsadnie leczyc to tez nie mozemy na nikogo liczyc tylko powinnismy sie zlozyc i sobie taki sprzet kupic. A moze lepiej by bylo , jakbysmy wszyscy wyzdychali ? Teraz jest ku temu dobra okazja - a moze do tego to wszystko zmierza ?... To po co nam te respiratory ?... Moze lepiej niech to wszystko szlag wreszcie trafi...

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.