Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Wodociąg Słubice

Przy ul. Bohaterów Warszawy doszło dzisiaj do uszkodzenia sieci wodociągowej przez pracującą w pobliżu ekipę budowlaną. Obecnie trwają prace naprawcze. Droga jest nieprzejezdna.

O szczegóły awarię zapytaliśmy Dariusza Kuczyńskiego, kierownika Zakładu Usług Wodno-Ściekowych. - Została uszkodzona jedna z rur, w chwili obecnej staramy się ją naprawić. Na razie ciężko określić, ile to potrwa czasu – powiedział w rozmowie z naszą redakcją.

Prace są prowadzone pod ciśnieniem, więc okoliczni mieszkańcy nie powinni odczuć problemów z wodą, ale niewykluczone, że mogą pojawić się niewielkie spadki ciśnienia.

Ze względu na trwającą naprawę, utrudnienia czekają za to kierowców. Ulica jest nieprzejezdna – prace prowadzone są w rejonie spółdzielni Prespo.

---

AKTUALIZACJA: Awaria została usunięta, nie ma już wycieku. Ulica jest jednak nadal nieprzejezdna ze względu na pozostawiony tymczasowo wykop. Został on zabezpieczony przez pracującą ekipę. Jak poinformował nas D. Kuczyński, w tym miejscu część wodociągu składa się ze starych i wysłużonych rur, które muszą jeszcze zostać wymienione.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.