Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Prezent na święta

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent na święta dla Twojego dziecka? Zobacz nasz ranking prezentów - z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Prezent na święta dla dzieci nie musi być kolejną zabawką, która będzie atrakcyjna przez tydzień, a następnie zostanie rzucona w kąt. Zafunduj swoim pociechom wrażenia, jakie będą wspominać przez długi czas.

  1. Jazda gokartem

Dla dzieci, które uwielbiają prędkość i sprawdzanie swoich możliwości, idealnym prezentem okaże się możliwość rozwijania umiejętności w prowadzeniu gokartu. Do wyboru masz kilka profesjonalnych miejsc, do których możesz zabrać swoje dziecko: znajdziesz na nich tor (Poznań, Kraków, Warszawa i Wrocław to tylko niektóre z miast będących na liście), profesjonalnych instruktorów i najlepszy w kraju sprzęt. Zapraszamy!

  1. Park trampolin

Skoki, szaleństwo i świetna zabawa - każde dziecko widząc trampolinę ma ochotę spędzić na niej jak najwięcej czasu. A co, gdy tych trampolin jest kilkanaście?! Zachęcamy do udania się całą rodziną do parku trampolin, w którym odkryjecie, że skakanie może być naprawdę wspaniałą rozrywką - dla dużych i małych.

Prezent dla dzieci

  1. Escape room

Escape room to zabawa dla tych, którzy lubią rozwiązywać zagadki i działać pod presją czasu. Przekonajcie się całą rodziną, jakie są Wasze mocne strony i czy uda Wam się uciec z zamkniętego na klucz pokoju w przewidzianym czasie. Pamiętajcie - macie tylko jedną szansę!

  1. Nauka jazdy konno

Twoje dziecko od dawna marzy o tym, aby nauczyć się jeździć konno? Nasz voucher z pewnością je ucieszy. Uprawnia on do odbycia profesjonalnego kursu, w ramach którego dziecko ma możliwość dowiedzieć się, jak współpracuje się z końmi, w jaki sposób się je dosiada, jak trzyma się lejce oraz na czym polega dbanie o te piękne zwierzęta. Dzięki voucherowi dziecko może przekonać się, czy jest zainteresowane odbyciem dalszego kursu i zdobycia profesjonalnych umiejętności dżokejskich. Inwestując w voucher, nie musisz od razu inwestować w całość kursu!

  1. Kurs kulinarny dla dzieci

Coraz mniej osób dziwi, że dzieciaki również chętnie uczestniczą w aktywnościach kuchennych - co więcej, w niektórych domach dzieci lubią gotować bardziej od dorosłych! Jeśli jesteś rodzicem takiego małego smakosza, sprezentuj mu z okazji świąt kurs kulinarny, który pozwoli na rozwinięcie jego naturalnego talentu. W ramach kursu dziecko zdobędzie wiedzę o podstawowych technikach kulinarnych.

  1. Wspinaczka ściankowa

Dzieci uwielbiają się wspinać - wiedzą to rodzice nawet najmłodszych maluchów, które dopiero posiadły umiejętność stania. Warto wiedzieć, że wspinaczka jest jednocześnie sportem, który doskonale rozwija ogólną sprawność motoryczną, wspiera również motorykę małą, pomaga w rozwijaniu tzw. czucia głębokiego i świadomości własnego ciała. Ponadto, wspinaczka na ściance to sport dla całej rodziny - sprawdźcie, czy nie jest to hobby, które chcielibyście wspólnie rozwijać w nadchodzących sezonach.

Prezent dla dzieci

  1. Sesja zdjęciowa

Sesja zdjęciowa to prezent idealny dla dziecka, które lubi obecność przed aparatem. Co więcej, to również wspaniała pamiątka na lata, która będzie tym bardziej cieszyć, im więcej czasu upłynie od jej powstania. Taka sesja zdjęciowa to dobry prezent dla dziewczynki, ale również chłopca - w naszej ofercie znajdują się wyłącznie fotografowie, którzy umieją pracować z dziećmi i przemieniają robienie zdjęć w fantastyczną zabawę.

Interesuje Cię ta tematyka? Przeczytaj nasz kolejny artykuł: Na co zwrócić uwagę kupując prezent dla Żony?

[artykuł partnerski]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.