Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Kursy językowe

Przyjechałeś do pracy do Polski, ale znajomość języka polskiego pozostawia wiele do życzenia? Nigdy nie uczyłeś się niemieckiego, a chciałbyś podjąć pracę za granicą? A może kiedyś, jeszcze w szkole średniej miałeś już podstawy, ale chciałbyś podnieść swoje kompetencje językowe? A może to angielski jest tym językiem, który zawsze Ci się podobał, ale nigdy nie było czasu/motywacji, żeby się w niego zagłębić? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów językowych Fundacji na rzecz Collegium Polonicum.

Fundacja posiada 13-letnie doświadczenie w organizacji kursów językowych. Szczególnie dokłada starań aby na kursach każdy uczestnik czuł, że jest we właściwym miejscu, dlatego do każdego podchodzi indywidualnie. Mając świadomość, że w dzisiejszych czasach praca zawodowa nie kończy się o 15:30, nie podajemy sztywnego harmonogramu, dokładne dni i godziny zajęć ustalane są z zainteresowanymi podczas spotkania informacyjnego.

Lektorzy dostosowują metody nauczania do specyfiki grupy. Niezależnie od wybranej metody największy nacisk kierowany jest na komunikację w codziennych sytuacjach i przełamanie barier z wypowiadaniem się.

Nabór w trzech grupach językowych:

  • Język niemiecki
  • Język angielski
  • Język polski dla obcokrajowców

Koszt dla każdego uczestnika uzależniony jest od ilości osób w grupie. Zajęcia trwają od października do czerwca.

Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkania informacyjne, które odbędą się w siedzibie Fundacji na rzecz Collegium Polonicum w Słubicach, ul. Kościuszki 1, sala 209.

  • Język angielski- 29.09.2020 godz. 16:00
  • Język niemiecki -28.09.2020 godz. 18.00
  • Język polski dla obcokrajowców- 30.09.2020 godz. 19:00

Dochód z kursów językowych przeznaczany jest na cele statutowe, oznacza to że środki wracają do lokalnej społeczności dzięki realizowanym przez Fundację programom i projektom.

Zapisy, dodatkowe informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 603-112-487

Zadzwoń, zapytaj, może czas zrobić coś dla siebie?

[reklama]

 
 
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.