Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Kłopot

Do dramatycznego zdarzenia doszło wczoraj przed północą w pobliżu starego mostu w Kłopocie. Nad brzegiem Odry zaginął mężczyzna. Trwa akcja poszukiwawcza.

Informację o zdarzeniu służby ratownicze otrzymały 24 sierpnia około godz. 23. Nad Odrę wysłano kilka zastępów straży pożarnej (w tym jednostki ochotnicze z pobliskich miejscowości) oraz policję.

- Do godz. 3 nad ranem prowadziliśmy poszukiwania na lądzie i na wodzie, także z wykorzystaniem psów i łodzi. Niestety, na razie nie przyniosły one skutku – opowiada Magdalena Jankowska z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Co dokładnie stało się nad Odrą? Tego jeszcze nie wiadomo. Istnieje podejrzenie, że mężczyzna najprawdopodobniej wpadł do rzeki. - Tak na razie domniemamy. Osoba ta była na rybach, razem z bliskimi. Jednak nikt nie widział, jak wpada do wody – twierdzi M. Jankowska.

Poszukiwania zostały wznowione dziś rano. Niewykluczone, że do akcji będzie włączona specjalistyczna grupa nurkowa, pojawią się drony. Możliwe, że do działań poszukiwawczych przyłączą się także mundurowi z drugiej strony Odry.

Do tematu będziemy wracać.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.