Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Volkshochschule we Frankfurcie nad Odrą

Także w nadchodzącym semestrze VHS we Frankfurcie nad Odrą oferuje kursy języka niemieckiego na wszystkich stopniach zaawansowania. Na chętnych czekają kursy od A1 dla całkowicie początkujących do C2 dla osób posiadających znajomość języka na poziomie zbliżonym do rodzimych użytkowników.

Kompletny program kursów języka niemieckiego na VHS wraz z możliwością dokonania zgłoszenia dostępny jest już online. Zgłoszenia przyjmowane są także osobiście w sekretariacie VHS przy Gartenstrasse 1 (od poniedziałku do czwartku w godz. 10:00-18:00).

Dla wszystkich, którzy chcieliby podreperować swoją znajomość języka niemieckiego w okresie wakacyjnym, VHS przygotowała ofertę intensywnych kursów letnich (lipiec i sierpień). Kursy te, na poziomach od A1 do C1, będą odbywać się przez dwa tygodnie od poniedziałku do piątku w godzinach przedpołudniowych.

Kliknij wybrany kurs i zobacz szczegóły.

Przed wyborem kursu warto wykonać test diagnostyczny online w celu określenia własnego poziomu znajomości języka niemieckiego.

Po ukończeniu kursu istnieje także możliwość przystąpienia na miejscu do dodatkowego egzaminu i zdobycia certyfikatów językowych z języka niemieckiego Instytutu Goethego lub telc gGmbH dla wszystkich stopni zaawansowania.

Część z całej oferty VHS obejmującej ponad 650 kursów z sześciu działów programowych (społeczeństwo i środowisko, kultura i plastyka, zdrowie i sport, kariera zawodowa i IT, języki obce oraz edukacja podstawowa) i odbywających się formie seminariów, prelekcji, wycieczek i warsztatów, prowadzona jest przez lektorów i instruktorów mówiących w języku niemieckim i polskim. Uczestnictwo w nich nie wymaga znajomości języka niemieckiego.

Wybrane propozycje z tej kategorii można znaleźć na stronach internetowych VHS w języku polskim - ZOBACZ.

VHS „mówi po polsku”. W razie pytań odnośnie oferty i zgłoszeń pomocą służy polskojęzyczny pracownik VHS.

[reklama]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.