Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Steinpol

Akcja #ChallengeGminaRzepinDlaWojtusia zatacza coraz większe kręgi. Pompki i przysiady robią żołnierze, sportowcy i pracownicy różnych instytucji z całego kraju. Nominację dostał sam… Robert Lewandowski! Ambitnie do wyzwania podeszli pracownicy firmy Steinpol, którzy umieścili w internecie robiące wrażenie nagranie z drona.

Urząd rozkręcił akcję

Nietypową akcję pomocy dla 2,5-letniego Wojtusia Rzeszutka zapoczątkowali urzędnicy z rzepińskiego magistratu. Wykonali 10 pompek i przysiadów na placu przed urzędem – i nominowali do tego kolejne instytucje i firmy (ZOBACZ). Akcja szybko się rozkręciła.

Z uśmiechem na twarzy ćwiczyli m.in. pracownicy Biedronek z Rzepina, Łagowa, Pszczewa i Słubic, członkowie Amp Futbol Polska, żołnierze z Dowództwa Garnizonu Warszawa i Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Rumunii, pracownicy Banku Spółdzielczego w Torzymiu, muzycy Orkiestry Reprezentacyjnej Marynarki Wojennej i mnóstwo innych organizacji, sklepów i instytucji.

W jak Wojtek

Wykonania zadania dla Wojtusia podjął się także rzepiński Steinpol. Na placu przed firmą pojawiło się ok. 200 pracowników, którzy wspólnie wykonali pompki i przysiady. Ćwiczący utworzyli na placu literę W – jak Wojtuś. Wszystko nagrali dronem. Efekt robi wrażenie. Zobaczcie sami.

Jak pomóc?

Wojtek Rzeszutek choruje na złośliwy nowotwór nadnerczy, postać rozsianą, ze zmianami w szpiku i kręgosłupie. Aby walczyć o jego życie i zdrowie potrzebne jest wsparcie finansowe. Zbiórka na rzecz chłopca jest dostępna na stronie zrzutka.pl/mk8bbm.

#ChallengeGminaRzepinDlaWojtusia to dodatkowy sposób na zbiórkę pieniążków. Zasady są proste: każdy nominowany powinien zaprezentować nagranie, na którym wykonuje dowolne ćwiczenie 10 razy, a następnie wpłacić na zrzutkę Wojtusia min. 1 zł za każde powtórzenie. Może też nominować kolejne firmy, osoby lub instytucje do wykonania tego zadania.

Wszystkie oznaczone hasztagiem filmy można zobaczyć TUTAJ.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.