Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
OSP Rzepin zaprasza dzieci na imprezę

Choć od 1 czerwca minęło już kilka dni, druhowie z OSP Rzepin nie zapomnieli o tym święcie. Chcą dać najmłodszym trochę uśmiechu i zapraszają na plenerową imprezę z okazji Dnia Dziecka. W programie m.in. ognisko i pokaz akcji ratowniczej.

- Wszyscy jesteśmy już zmęczeni tym 3-miesięcznym thrillerem. Po raz pierwszy od początku pandemii pojawia się realna możliwość dania dzieciom trochę uśmiechu – uważają rzepińscy strażacy ochotnicy.

Koce i nakrętki

Atmosfera będzie rodzinna i piknikowa, dlatego warto zabrać ze sobą koce. Strażacy proszą także o… plastykowe zakrętki. Te zbierane są na pomoc Markowi, druhowi OSP ze Smogór, który w wypadku stracił palce (ZOBACZ).

Gdzie i kiedy?

Impreza odbędzie się 7 czerwca w godz. 14-17 przy remizie OSP w Rzepinie (ul. Ośniańska 4).

PROGRAM MINUTOWY

  • od 14:00 - kiełbaski z "ognia" i "z wody", słodkości, malowanie twarzy
  • 14-15 - pokaz sprzętu
  • od 14:30 - gry i zabawy: strażacki tor przeszkód
  • 15:30 - pokaz akcji ratowniczej

Dystans lub maseczka

Jak podkreślają strażacy, decyzja o organizacji imprezy została podjęta po konsultacji z Sanepidem. Obowiązują na niej określone zasady bezpieczeństwa.

Najważniejszym warunkiem uczestnictwa jest zachowanie 2-metrowego odstępu od innych, a jeśli jest to niemożliwe – założenie maseczek. Strażacy zapewniają środek do dezynfekcji rąk. Ilość osób na imprezie nie może przekroczyć 150.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.