Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Haibike to firma od lat znana na rynku rowerów sportowych. Marka ta wyróżnia się stosowaniem nowoczesnych konstrukcji, a także brakiem strachu w tworzeniu ciekawych, niespotykanych rozwiązań. Rowery Haibike każdego roku wyróżniają się na tle konkurencji, zarówno pod względem klasycznych konstrukcji, jak i tych napędzanych elektrycznie. Przyjrzyjmy się bliżej, czym te drugie zaskoczą nas w tym roku.

Historia marki Haibike

Firma ta została założona przez posiadaczy marki Winora, którzy chcieli wydzielić osobne nazewnictwo dla swoich jednośladów sportowych. Haibike więc produkuje wyłącznie rowery, które sprawdzą się u osób preferujących bardziej aktywny styl życia. W ofercie marki znajdziemy między innymi jednoślady górskie, trekkingowe i crossowe. Osoby, które lubią bawić się podczas jazdy po mieście z pewnością docenią ofertę rowerów przeznaczonych do miejskiej dżungli. Rowery Haibike w 2018 roku zostały wyróżnione jako najlepsze konstrukcje elektryczne na rynku. Oferta producenta jest doskonała zarówno dla osób, które chcą podróżować dookoła świata, jak i dla miłośników ciężkich, technicznych ścieżek w głębi lasu. Haibike to jednak nie tylko te najbardziej zaawansowane technicznie konstrukcje - producent oferuje również jednoślady, na których możemy wygodnie przemieszczać się na co dzień.

E-rowery Haibike do jazdy każdego dnia

Firma Haibike oferuje swoim klientom szeroką gamę elektrycznych rowerów trekkingowych, które doskonale sprawdzają się do codziennej jazdy, jak i podróży dookoła świata. Wśród nich znajdziemy zarówno klasyczne konstrukcje elektryczne, które wspierają użytkownika do osiągnięcia prędkości 25 km/h, jak i modele s-pedelec, na których możemy jechać z wyższą prędkością. Wszystkie modele SDURO Trekking wyposażane są w pojemne akumulatory, z którymi nie musimy przejmować się czy uda nam się dojechać do celu ze wspomaganiem. To, co dodatkowo cechuje rowery trekkingowe, to zastosowanie dodatkowych akcesoriów, które pomagają nam w przemieszczaniu się. W tych modelach znajdziemy błotniki, wytrzymały bagażnik, pełne oświetlenie zintegrowane z systemem sterowania napędem, a także nóżkę. Elementy napędy elektrycznego mocowane są tak, by nie ulec zniszczeniu podczas poruszania się w niepogodzie i trudniejszych warunkach, a także zapewniać dobrze umieszczony środek ciężkości pojazdu.

rowery haibike

Źródło: Sklepi Serwis rowerowy BikeSalon.pl

Pojazdy Haibike do jazdy górskiej

Rowery elektryczne nie muszą jednak ograniczać się do typowo użytkowych modeli trekkingowych. Rowery Haibike produkowane są z prawdziwą pasją i przykładaniem uwagi do każdego elementu konstrukcji, dzięki czemu firma nie boi się produkować zaawansowanych modeli z pełnym zawieszeniem. Dzięki tej odwadze i przemyślanemu projektowaniu i produkcji pasją do rowerów cieszyć mogą się osoby o obniżonej sprawności lub takie, które doznały pewnych kontuzji. Firma Haibike może pochwalić się szerokim gronem riderów w swoim teamie, którzy dumnie reprezentują markę zarówno na konstrukcjach z napędem elektrycznym, jak i tych klasycznych.W ofercie Haibike znajdziemy między innymi modele z serii XDURO AllMtn - w pełni amortyzowane rowery górskie, które już od wersji 3.0 posiadają akumulator ukryty w ramie. Nowoczesna konstrukcja obejmuje koła o różnych średnicach, pozwalające czerpać z obu wersji to, co najlepsze - precyzję prowadzenia i wygodę na wybojach kół 29” oraz poprawioną przyczepność znaną z kół 27.5”.

Rowery Haibike to nowoczesne konstrukcje, które zapewniają użytkownikom wszystko to, czego im trzeba. Wygoda jazdy z napędem elektrycznym jest nieporównywalna do niczego innego - wciąż jednak decydując się na rower stawiamy na ekologiczny transport i dodajemy sobie nowych wrażeń.

Zainteresowany zakupem? #zostańwdomu i kuponline na -> BikeSalon.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych:

Warszawa, ul. Wrocławska 25
Warszawa, ul. Ostrobramska 38b
Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

Źródło: Sklepi Serwis rowerowy BikeSalon.pl

[artykuł partnerski]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)