Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Chcesz umyć samochód i mieć pewność, że robisz to zgodnie z przepisami i w bezpieczny sposób? Skorzystaj z usług myjni EHRLE przy ul. Chopina w Słubicach. Jako jedyna jest wyposażona w system dezynfekujący.

Ehrle Słubice

Specjalny program dezynfekujący

Jak to działa? Zamiast ostatniego programu „Nabłyszczanie” dostępny jest program „Dezynfekcja”. Działa on w oparciu o środek odkażający bezpieczny dla lakieru, aluminium, chromu, a także samych użytkowników myjni.

Jak podkreślają właściciele myjni, środek posiada świadectwo jakości zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny oraz pozwolenie do obrotu Ministerstwa Zdrowia.

Czy to jest legalne

- Działalność samoobsługowych myjni samochodowych nie została w żaden sposób ograniczona przez ustawodawcę – podkreślają właściciele myjni. - Korzystanie z myjni jest wręcz zalecane przez lekarzy, gdyż na plastiku czy metalu wirus utrzymuje się nawet do 5 dni – dodają.

Używane przez karetki

Używając samochodu musimy dbać o jego czystość. Szczególnie, gdy nasz pojazd wykorzystujemy w codziennej pracy (taksówki, busy) lub jako środek codziennego transportu. Z usług myjni EHRLE w Słubicach korzystają m.in. karetki słubickiego pogotowia.

Właściciele firmy przekazali na rzecz słlubickiego szpitala 15 litrów płynu dezynfekującego, kombinezony ochronne oraz 5 karnetów na mycie i dezynfekcję karetek.

Pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa

Korzystając z myjni przy ul. Chopina należy przestrzegać szczególnych zasad bezpieczeństwa.

  • Używamy jednorazowych rękawiczek.
  • Dezynfekujemy ręce.
  • Nosimy maseczki ochronne.
  • Na stanowisku mycia znajduje tylko jedna osoba.

Czynne całą dobę

Bezobsługowa myjna Ehrle w Słubicach czynna jest bez ograniczeń przez całą dobę. Płatność odbywa się na dwa sposoby – monetami i kartą. Na miejscu jest też automat do rozmieniania banknotów.

Więcej informacji

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.ehrle.pl i facebookowy profil firmy – KLIKNIJ.

[artykuł reklamowy]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)