Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Uwaga rodzice przyszłych przedszkolaków i pierwszoklasistów! 17 kwietnia poznamy listę zakwalifikowanych kandydatów. Aby potwierdzić przyjęcie swojego dziecka do wybranej placówki, będziecie musieli wypełnić i przesłać odpowiednie oświadczenie.

przedszkole Słubice

Poznamy listę kandydatów

Jak informuje słubicki magistrat, 17 kwietnia dowiemy się, które dzieci zostały zakwalifikowane (lub niezakwalifikowane) do gminnych przedszkoli, oddziałów punktów przedszkolnych i do klas pierwszych w publicznych szkołach podstawowych.

Listy zostaną wywieszone na drzwiach wejściowych do placówek i opublikowane na ich stronach internetowych o godz. 15.

Potrzebne pisemne potwierdzenie

Jednak zakwalifikowanie kandydata na przedszkolaka czy ucznia nie jest jednoznaczne z przyjęciem go do placówki. Rodzic lub opiekun powinien złożyć pisemnie potwierdzenie woli przyjęcia kandydata do jednej, wybranej jednostki.

Dokument ten należy przesłać pocztą elektroniczną na adres mailowy wybranej jednostki w terminie 20-30.04. do godz. 15. Co bardzo ważne - brak pisemnego potwierdzenia oznacza rezygnację z dalszego etapu rekrutacji.

POBIERZ FORMULARZ POTWIERDZENIA

Kontakt

Szczegółowych informacji dotyczących rekrutacji udzielają telefonicznie lub drogą mailową dyrektorzy jednostek oświatowych w dni robocze w godz. 8-15.

Dane teleadresowe placówek znajdziesz TUTAJ.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.