Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Przedtreningówka

Zdarza ci się mieć problemy ze skupieniem, czy też mimo przespania w nocy co najmniej 8 godzin i wypicia porannej kawy odczuwasz problemy z koncentracją, nie masz ochoty do pracy i w ciągu dnia odczuwasz nadmierną senność?

Brak chęci do pracy

Jeżeli tak, to są odpowiednie suplementy diety jak choćby concetra, które zwiększają poziom energii na co najmniej 6-7 godzin, w połączeniu z kawą zwiększa się poziom koncentracji i wytrzymałość podczas treningów siłowych. Tego typu suplementy diety są skuteczne o ile brak energii czy też nadmierna senność nie jest wynikiem choroby a jedynie czasowego przemęczenia organizmu.

Brak motywacji do pracy depresja

Jeżeli takie objawy odczuwasz od dłuższego czasu, mowa o co najmniej kilku tygodniach, gdzie w dzień w dzień chodzisz przygnębiony, nie masz siły i nie potrafisz skupić uwagi na dłużej, to warto skonsultować się z lekarze, gdyż mogą to być objawy problemów somatycznych czy też depresji. Jeżeli chodzi o inne choroby, które mogą powodować podobne objawy to min. Anemia czy też problemy z cukrzycą oraz problem z tarczycą, więc warto zasięgnąć porady lekarza.

Przedtreningówka naturalna

Natomiast jeżeli są to chwilowe spadki motywacji i chęci do pracy, warto spróbować suplementu concentra http://medicot.pl/tabletki-concerta-54-mg-sprzedam-kupie/. Suplement nadaję się jako typowa przedtrenignówka na trening siłowy, pobudza i zwiększa wydolność organizmu, ale sprawdzi się także podczas wysiłku intelektualnego. Dzięki odpowiednio dobranym naturalnym składnikom w optymalny sposób pobudza i motywuje do cięższych treningów na siłowni.

Skład Suplementu dzięki wyłącznie naturalnym składnikom jest w pełni bezpieczny.

  • 500 mg Tauryny ,wydłuża działanie kofeiny i dodatkowo zwiększa pobudzenie

  • 200 mg kofeina, która zwiększa ciśnienie krwi i pobudza

  • 100 mg Witaminy C co jest dawką 120 % dziennego zapotrzebowania organizmu

  • 4-5 mikro g Witaminy B12 , zwiększa silę podczas treningów

  • 2000 mg Beta Alaniny , wspomaga budowę białek jest aminokwasem rozgałęzionym

  • 100 mg Agraniny, stymuluje produkcje hormonu wzrostu, zwiększa wydolność organizmu

  • 750 mg Jabłczan Cytruliny wspiera naturalną produkcje arganiny w organizmie

  • 500 mg Lecytyna - Wspiera pracę mózgu i stanowi odżywkę dla niego

  • 500 mg kreatyny– związek, który sprzyja wytwarzaniu ATP

  • 10 mg Sodu, odpowiedzialny za gospodarkę wodno-elektrolitową w organizmie

Ranking przedtreningówek 2020

Drugim suplementem, który jest dedykowany bardziej pod sporty siłowe i wytrzymałościowe jest suplement http://medicot.pl/modalert-sprzedam-kupie/. Posiada podobny skład, ale zoptymalizowany bardziej pod wydolność na treningu , pozwala trenować dłużej zanim zaczniesz odczuwać zmęczenie. Taki skład dodatkowo zapewnia lepsze ukrwienie mięśni podczas treningu i zapewnia tzw „pompę mięśniową".

Brak siły do treningu

Na rynku dostępnych jest wiele przedtreningówek , które nie zawsze spełniają twoje oczekiwania. Concentra 54 mg na bardzo pozytywne opinie i jest chętnie polecana przez sportowców.

Tego typu przedtreningówki nie powinny być stosowane przez osoby cierpiące na choroby serca bądź nadciśnienie oraz kobiety w ciąży ze względu na dużą zawartość kofeiny.

[artykuł partnerski]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)