Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Kolejne sceny rodem z samochodowych gier komputerowych rozegrały się 14 lutego na ulicach Słubic. Nad ranem niemiecka policja prowadziła pościg za skradzioną ciężarówką. Ucieczka zakończyła się na jednym z parkingów.

Ciężarówka

Jak udało nam się ustalić, pościg zaczął się jeszcze po niemieckiej stronie. Złodziej dostał się do Słubic od strony Frankfurtu, przejechał przez most i wjechał na parking przy ul. Kościuszki, tuż przy centrum handlowym.

Tu było dla niego zdecydowanie za ciasno. Uderzył w wiatę z koszykami sklepowymi i staranował zaparkowane obok dwa auta osobowe. Chwilę przed zderzeniem wyskoczył z samochodu i próbował uciekać pieszo, wpadł jednak w ręce mundurowych.

Sprawcą całego zamieszania okazał się 47-letni obywatel Litwy (był trzeźwy). Jak się okazało, miał powody by uciekać. Przyczepa pojazdu, którym się poruszał, była kradziona.

Kierowca został zatrzymany i przekazany słubickiej policji, która prowadzi dalsze czynności.

Poniżej fotki z miejsca zdarzenia, które otrzymaliśmy od naszych czytelników. Mamy również nagranie z kamery monitoringu zainstalowanej na sąsiednim budynku.Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.