Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Medytacja kojarzy nam się z człowiekiem siedzącego z zamkniętymi oczami, skrzyżowanymi nogami i ułożonymi dłońmi w dziwny sposób, zagłębionego w myślach, modlącego się do boga. A czy jest tak naprawdę?

aktywne medytacje2

Na to oraz wiele innych pytań otrzymasz odpowiedź na zajęciach pt. „Aktywne Medytacje”, które odbywają się w Słubicach, w sali gimanstycznej Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Na co dzień żyjemy w bardzo szybkim tempie. Funkcjonujemy w świecie, w którym żądzą pieniądze, w którym brak czasu oznacza sukces, jesteśmy w ciągłej aktywności zawodowej, nawet podczas wolnego czasu myślimy o pracy, zapominamy o najważniejszej osobie na świecie – o Sobie. Jako ludzie, którzy muszą żyć w nowoczesnym świecie nie potrafimy na chwilę się zatrzymać, odsunąć myśli na bok, zrelaksować się i odpocząć. Na przeciw tym zwariowanym czasom wychodzi nowoczesna Aktywna Medytacja, w której harmonizujemy ciało i umysł, wchodząc w głębsze pokłady świadomości oraz inteligencji.

Kiedy odbywają się zajęcia Aktywnych Medytacji?

W każdy piątek w godz. 18-20, w sali gimnastycznej SOSiR w Słubicach (ul. Sportowa). Pierwsze zajęcia odbędą się już 10 stycznia. Koszt udziału w pojedynczych zajęciach wynosi 30zł (możliwe jest wykupienie karnetu).

Zapisy na zajęcia odbywają się telefonicznie lub osobiście w dniu zajęć. Masz pytania? Zadzwoń już teraz pod nr 661 520 077.

medytacje slubice2
    
Zajęcia będą obejmować m.in.:
  • udział w Aktywnej Medytacji w której zharmonizujesz ciało i umysł;
  • pozbędziesz się nadmiaru napięć i stresów;
  • dowiesz się jak oddech wpływa na zdrowie emocjonalne i fizyczne;
  • otrzymasz techniki medytacji do pracy samodzielnej w domu by kontynuować praktykę;
  • przejdziesz przez Medytacje prowadzoną w której zgłębisz tajniki umysłu, ukierunkujesz uczucia, emocje i myśli w odpowiednim dla Siebie kierunku by czuć się wspaniale w codziennych wyzwaniach;
  • poznasz nowoczesne i klasyczne metody dzięki którym podładujesz baterie, odpoczniesz psychofizycznie oraz poznasz cudownych ludzi z podobnymi wyzwaniami i problemami;
  • wiele, wiele więcej.
Medytacje będą prowadzone przez wykwalifikowanego facylitatora Aktywnych Medytacji z ponad 8 letnim doświadczeniem zebranym podczas pracy z ludźmi oraz na szkoleniach w kraju i zagranicą – posiadającego między narodowy certyfikat umożliwiający prowadzenie aktywnych Medytacji.

ZAPISY NA ZAJĘCIA / PYTANIA: 661 520 077

[reklama]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.