Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Chcąc pożyczyć pieniądze w jednej z firm pozabankowych, zastanawiamy, ile nas to będzie kosztować. Nie bierzemy nawet pod uwagę, że możemy ją uzyskać za darmo!

pozyczka sile

Darmowe pożyczki - jak to działa?

Jeśli staramy się o wzięcie pożyczki bądź kredytu, musimy nastawić się na koszty. Są głównie związane z oprocentowaniem i prowizją, lecz często to nie wszystko, na co pożyczający musi się przygotować. W zależności od danej firmy możemy mieć do czynienia z opłatami jak ubezpieczenie czy koszty przygotowania wniosku. Każdy bank czy instytucja pozabankowa oferują trochę inne warunki, z czym związane są oczywiście różne opłaty. Jak się jednak okazuje, darmowe pożyczki to nie żaden chwyt reklamowy, lecz realne wsparcie.

Tutaj faktycznie nie ponosimy żadnych kosztów, czyli zwracamy tyle, ile pożyczyliśmy, gdyż RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) wynosi 0%!

Jak znaleźć ofertę, która rzeczywiście będzie warta uwagi. Najlepiej za pomocą porównywarki pożyczek, którą znajdziemy pod adresem https://www.finbino.com/pl/. Mamy tu dostęp do regularnie uaktualnianych propozycji pożyczkowych. Szybko, w zaciszu domowym sprawdzimy, jakie opcje są interesujące. Oczywiście, to darmowe, nie ma też wymogu rejestracji na stronie.

Czy możliwa jest darmowa pożyczka?

Dokładnie tak, jak wspomnieliśmy powyżej - większość firm oferuje takie wsparcie, ale jest one udzielane jedynie w niektórych sytuacjach. Oferta jest skierowana przede wszystkim do nowych klientów, takich, którzy nigdy nie korzystali z pożyczek na raty czy szybkich chwilówek. Na rynku firm pożyczkowych panuje ogromna konkurencja, więc darmowe pożyczki są swego rodzaju zachętą dla niezdecydowanych pożyczkobiorców. Jeśli więc jeszcze nigdy nie korzystaliśmy z tej pomocy, warto się nią zainteresować, pamiętając jednak o tym, aby dokładnie się zastanowić, czy uda nam się to zobowiązanie spłacić na czas.

Mimo że pożyczka nie jest obarczona oprocentowaniem, a więc oddajemy tyle, ile pożyczyliśmy, to jednak i tak możemy mieć problem z uregulowaniem tej należności. Nie ma tu żartów, bo przez nieodpowiedzialne decyzje łatwo wpaść w spiralę długów. Cenne informacje na ten temat znajdziemy między innymi na stronie internetowej Biura Informacji Kredytowej - https://www.bik.pl/.

Dla kogo przeznaczona jest darmowa pożyczka?

Tak jak napisaliśmy, z darmowej pożyczki online mogą skorzystać nowi klienci instytucji pozabankowych. Stanowi więc ona idealne wsparcie dla każdego, kto szybko potrzebuje gotówki, lecz nie zapominajmy jednocześnie, że wsparcie nie jest duże, przeważnie udzielane do około 3 tysięcy złotych.

Co równie ważne, choć RRSO wynosi 0%, to pożyczkę musimy spłacić szybko, terminowo, bez spóźnień. Jeśli bowiem nie dotrzymamy ustalonych warunków, pożyczka zostanie zaliczona normalnie, więc poniesiemy dodatkowe opłaty. Co gorsza, jeśli opóźnienie będzie duże i w dalszym ciągu nie będziemy w stanie uregulować zobowiązania, możemy mieć jeszcze większe kłopoty, wpadając w bardzo groźną spiralę długów.

Weźmy sobie do serca powyższe porady i nie traktujmy darmowej pożyczki jako prezentu, bo to po prostu wsparcie udzielane na lepszych warunkach, ale takie, jak każde inne, czyli musi być uregulowane w terminie. Nie ma tu żadnych odstępstw od normy.

---

(1) Informacje wykorzystane w tekście pochodzą ze strony https://www.finbino.pl

[artykuł partnerski]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.