Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Podobnie jak w ubiegłych latach Fundacja Grupy Pomagamy przygotowała listę dzieci, które niekoniecznie znajdą paczki pod choinkami. Dlatego Mikołajowi trzeba pomóc – każdy może zostać jego pomocnikiem.

mikolaj prezenty

„Teraz wszystko w waszych rękach. Te dzieci czekają na swoich Mikołajów” - napisała Fundacja Grupy Pomagamy w poście na Facebooku, pokazując listę prawie 200 dzieci. To do nich Mikołaj może w wigilię nie dojechać z prezentem...

Fundacja szuka „zastępczych” Mikołajów! Na liście widnieje tylko imię i wiek dzieci, na tej podstawie każdy może wybrać dla kogo chce przygotować prezent. Paczki na pewno sprawią im wiele radości!

Od razu zgłosiło się sporo osób, które brały udział również w poprzednich edycjach tej akcji. Ale około 100 dzieci jeszcze nie znalazło swoich Mikołajów (całe szczęście liczba ta szybko się zmienia).

Chęć udziału w akcji można zgłosić wpisując komentarz z numerem i imieniem dziecka pod postem - KLIKNIJ. Pytania związane z paczkami można kierować do Ewa Zalewska.

Paczki można przynosić do 16 grudnia do przedszkola Fun Factory (plac Czerwona Torebka, ul. Kochanowskiego 9/5) w godz. 8-16.30. Po godz. 15 paczki można też przynosić do Marty Kalarus (po wcześniejszym umówieniu tel. 792 851 023).
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.