Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Coraz bliżej święta… Nie tylko we Frankfurcie, ale również po tej stronie mostu świąteczną atmosferę przywoła bożonarodzeniowy jarmark. Podobnie jak w ubiegłym roku, jego bohaterami będą żywe zwierzęta. Co jeszcze? To zależy od wystawców. Urząd Miejski czeka na zgłoszenia.

Mikołaj

Będzie pachniało, będzie kolorowo, świątecznie… Bożonarodzeniowy jarmark rozgości się na deptaku przy Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy od 13 do 15 grudnia.

Atrakcji nie zabraknie przede wszystkim dla najmłodszych – będą mogli zobaczyć żywe zwierzęta w zagrodzie, pojeździć na karuzeli. Niedaleko stanie również żłobek i 6 drewnianych domków. Podobny jarmark z zagrodą w zeszłym roku przyciągnął sporo odwiedzających (ZOBACZ).

Co jeszcze czekać będzie na odwiedzających w tym roku? Tego jeszcze do końca nie wiadomo. Urząd Miejski w Słubicach czeka na zgłoszenia wystawców, którzy mają w ofercie propozycje związane ze świętami, np. kulinaria czy dekoracje. Do ich dyspozycji będzie 6 drewnianych domków.

Zgłoszenia przyjmowane są do 3 grudnia do godz. 12. Należy je wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miejskim przy ul. Akademickiej. W razie pytań można dzwonić pod nr tel. 95 737 20 64.

ZOBACZ REGULAMIN I KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 szunia 2019-11-28 17:24
Dla żywych zwierząt to na pewno będzie "atrakcja": wiele godzin na mrozie, ścisk, stres, piszczące i macające dzieciaki... Sama radość.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.