Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątkowy wieczór. Na drodze krajowe nr 29 niedaleko Uradu auto osobowe zderzyło się z przechodzącymi drogą krowami. Kierowca trafił do szpitala.

OSP krowy
Auto zderzyło się ze stadem krów (fot. OSP Cybinka)

O zdarzeniu dali nam znać internauci, którzy na bieżąco informowali naszą redakcję o zablokowanej drodze i koniecznych objazdach.

Zgłoszenie o wypadku dotarło do służb ratowniczych około godz. 18. Na miejsce udały się straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe. Jak wynika z ich relacji, osobowy Hyundai zderzył się z przebiegającym przez jezdnię stadem krów.

- Kierujący pojazdem został poszkodowany. Przetransportowano go do szpitala w Słubicach na szczegółowe badania – poinformowali strażacy z OSP Cybinka. Na razie nie wiadomo w jakim stanie jest mężczyzna. Policja ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

OSP krowy2
Auto zostało doszczędnie rozbite (fot. OSP Cybinka)

Droga przez kilka godzin była zablokowana, tworzyły się korki. Obecnie ruch już przywrócono.

Internauci poinformowali nas, że to nie pierwsze tego typu zdarzenie w tym rejonie, a wypadki z udziałem krów zdarzały się już w przeszłości. Okoliczni mieszkańcy są zaniepokojeni tym faktem i liczą, że policja zajmie się sprawą. Do tematu będziemy wracać.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 audi200s4 2019-11-09 01:55
Czy ktoś wi jaki jest stan poszkodowanych krów i ile ucierpiało
#2 ja28rek 2019-11-09 06:39
Lepiej teraz się do nich nie przyznawać.
#3 justynasi 2019-11-09 13:22
To nie pierwsza krowa,szczęście że jeszcze nikt nie zginął, może dopiero wtedy ktoś się tym zajmie,jak będzie za puzno.
#4 norbertus66 2019-11-10 11:09
Trzy zabite krowy leżały przy rowie po prawej stronie w sobotę po południu. Może jakieś służby je usuną bo dalej stanowią zagrożenie. Ktoś się zagapi na nie i o wypadek nie trudno.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.