Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Gabinet Medycyny Estetycznej Mediclaser od wielu lat dba o urodę słubiczanek. Firma właśnie przechodzi duże zmiany - nie tylko w zakresie identyfikacji wizualnej, ale przede wszystkim oferty. Na klientki czeka nowy pakiet zabiegów i nowoczesne lasery, w tym słynny HIFU.

mediclaser big

HIFU już w Słubicach

W gabinecie Mediclaser przy ul. 1 Maja zagościła absolutna nowość i hit gabinetów medycynę estetycznej w całej Polsce – zabiegi HIFU. To prawdziwa rewolucja w świecie urody, która pozwala wykonać lifting skóry i usunąć tkankę tłuszczową bez użycia skalpela!

Co można w ten sposób uzyskać? Np. redukcję zmarszczek, podniesienie linii brwi czy znaczną poprawę jędrności skóry. Wszystko odbywa się za pomocą bezpiecznych i bezinwazyjnych fal ultradźwiękowych, które stymulują powstawanie nowych włókien kolagenowych.

Zadbaj o urodę

Kolejna nowość to fibryna bogatopłytkowa, czyli tzw. naturalny wypełniacz odmładzający skórę, bardzo popularny wśród kobiet. Pakiet nowości uzupełnia oksybrazja i infuzja tlenowa, które skutecznie odżywiają skórę i korzystnie wpływają na jej kondycję.

Mediclaser ma też świetne rozwiązanie na sińce i „worki” pod oczami, które spędzają sen z powiek niejednej kobiecie. W takich sytuacjach sprawdzą się zabiegi osocza bogatopłytkowego i karboksyterapii.

Na chętnie panie czekają przyjazne ceny depilacji laserowej oraz korzystne pakiety zabiegowe – obejmujące już dwie okolice.

Dowiedz się więcej

mediclaser

Po więcej informacji zapraszamy na odświeżoną stronę internetową www.mediclaser.eu, która w przyjazny i przystępny sposób wyjaśnia szczegóły wszystkich zabiegów.

Warto też zajrzeć bezpośrednio do gabinetu, który znajduje się przy ul. 1 Maja 6/14 (biurowiec Społem). Kontakt i umawianie wizyt: tel. 690 964 667.

[reklama]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.