Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Dariusz Stanilewicz w niedzielę nad ranem wracał na piechotę z restauracji Cargo. Niestety, nie dotarł do domu. Jego ciało znaleziono w lasku przy ul. Kupieckiej. Na razie nie wiadomo, jak doszło do tej tragedii.  Policja szuka świadków.

darek stanilewicz

Wiadomo, że Dariusz Stanilewicz 2 listopada spotkał się z kolegami z pracy na imprezie integracyjnej. Około 4 nad ranem przyjechali taksówką do Słubic. Z jednym z kolegów poszedł do restauracji Cargo, gdzie byli do ok. 5-6 nad ranem. Stamtąd ruszyli piechotą do miasta, mijając Auto Pomoc Szkwarek.

Chwilę później D. Stanilewicz prawdopodobnie został sam, ponieważ kolega wrócił taksówką do domu w Cybince. Następnego dnia, jego partnerka, zaniepokojona tym, że nie wraca, zgłosiła na policji zaginięcie. Akcja poszukiwania rozpoczęła się ok. godz. 22.

Telefon zaginionego został zlokalizowany w okolicach ul. Kupieckiej i bazaru. Teren przeszukiwała policja, straż pożarna, a także rodzina. Służby zakończyły działania po północy, ale krewni się nie poddali. Około 2 w nocy znaleźli ciało zaginionego. Znajdowało się w lasku przy ul. Kupieckiej, zaraz przy drodze.

Na razie nie wiadomo, co się stało. Okoliczności śmierci bada słubicka prokuratura. A policja prosi o kontakt osoby, które mogłyby pomóc w tej sprawie pod nr tel. 95 759 28 11 lub 112. Można też dzwonić bezpośrednio do rodziny zmarłego: tel. 501 074 226.

darek stanilewicz_2

Może ktoś widział D. Stanilewicza w sobotę w nocy lub w niedzielę nad ranem? Jego rysopis: mężczyzna dobrze zbudowany, bez okrycia głowy, łysy. Był ubrany w ciemną bluzę, jasny sweter z charakterystycznym czerwonym, podłużnym paskiem okolicach piersi, ciemnogranatowe dżinsy, ciemne buty.

Poniżej zdjęcie bluzy, którą miał na sobie D. Stanilewicz w dniu śmierci.

darek stanilewicz_bluza
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.