Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Udanie pożegnali się piłkarze SKP Słubice ze swoimi kibicami. W ostatnim meczu na własnym stadionie, który odbył się 3 listopada, pokonali Pogoń Krzeszyce 5:2.

Pojedynek drużyn, które okupują skrajne rejony tabeli A klasy, rozstrzygnął się już w pierwszej połowie. Trzy bramki, których autorami byli kolejno Andrzej Drabiec, Mateusz Zając i Mateusz Zieliński, ustawiły mecz pod dyktando SKP. W drugiej odsłonie obie drużyny trafiły jeszcze po dwa razy (dla słubiczan trafili Marcin Bulcewicz i Maksymilian Staroń) i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 5:2 dla biało-niebieskich. Warto podkreślić, że aż trzy asysty zanotował w tym spotkaniu Mateusz Zając.

SKP Słubice – Pogoń Krzeszyce 5:2 (3:0)

Skład SKP: Michał Mosica, Andrzej Drabiec, Piotr Łogiński, Bartek Tomków, Dominik Gaudyn (60' Norbert Polowczyk), Marcin Bulcewicz, Przemek Mól (46' Maks Staroń), Mateusz Zieliński (70' Dawid Szczeciński), Dawid Rękawiecki, Konrad Olejnik (65' Robert Rommel), Mateusz Zając.

Przed SKP ostatnie tej jesieni, ale niezwykle prestiżowe spotkanie. 9 listopada słubiczanie udadzą się do Górzycy na mecz z miejscową Odrą. Będzie to pierwszy mecz ligowy między tymi drużynami.  Początek o godz. 14:30, miejsce: Kompleks Sportowo-Rehabilitacyjny przy ul. Różanej 41. Zapraszamy do kibicowania!

Komplet wyników i tabela na stronie skpslubice.futbolowo.pl.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 kreplas 2019-11-04 16:11
Gratuluję:)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.