Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Zasada tej wyjątkowej niedzieli jest prosta: panie staną się jeszcze piękniejsze – a Hubert, który stracił dłoń, będzie miał więcej środków na rehabilitację i potrzebną mu w przyszłości protezę. Fundacja Grupy Pomagamy i salon AVANGARDE zapraszają na Beauty Day.

Beauty Day

Beauty Day był już organizowany w Słubicach dwukrotnie i zawsze cieszył się dużą popularnością, a co najważniejsze - przynosił wymierne efekty w postaci zebranych pieniędzy. Kolejna taka akcja dedykowana jest 13-letniemu Hubertowi, który niedawno, w wyniku tragicznego wypadku, stracił dłoń (ZOBACZ).

Przypominamy, że cały czas na Facebooku można licytować różne towary i usługi, z których dochód zostanie przeznaczony na pomoc nastolatkowi (KLIKNIJ).

Ale to nie wszystko - do pomocy postanowiły przyłączyć się również fryzjerki, stylistki paznokci – i zorganizować kolejny Beauty Day. Cały dochód za swoje usługi w tej jeden dzień przeznaczą na pomoc dla Huberta.

Beauty Day odbędzie się 17 listopada w salonie AVANGARDE przy ul. Adama Asnyka 1A, startuje o godz. 9 i potrwa do ostatniego klienta.

Na klientki będą czekać fryzjerki: Jolanta Musiałowska Mimoza, Waleria Movsision, Monika Misia, Anna Kamińska Marciniak, Sylwia Dobkiewicz oraz stylistki paznokci: Marta Żak, Inga Puzinowska, Marta Podgórnik, Kasia Gębicka. O brwi zadba Monika Goworko, a Martyna Płótniak wykona masaż twarzy kobido.

Na wydarzenie można przyjść z dzieckiem. Dla maluchów zostanie zorganizowany specjalny kącik - będzie malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków i dodatkowe atrakcje.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie – nr 606 309 772.

beauty day_hubert
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.