Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Zabawki, książki, ubrania i wiele rozmaitych skarbów można znaleźć – ale i oddać potrzebującym – podczas Otwartego Targu Wymiany. 19 października odbędzie się druga edycja wydarzenia organizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Słubicach.

targ wymiany_01

Pierwsza odsłona, która odbyła się 21 września, spotkała się z dużą aprobatą wśród mieszkańców, choć początkowo wielu odwiedzających ostrożnie, a nawet z lekkim niedowierzaniem, zaglądało na bogato zastawione stoiska.

A na nich można było znaleźć dosłownie wszystko – ubrania, zabawki, gry, plecaki, książki i wiele innych rozmaitych przedmiotów. Idea się przyjęła, więc kierownictwo ośrodka postanowiło ją kontynuować.

Otwarty Targ Wymiany kierowany jest nie tylko do potrzebujących, choć powstał głównie z myślą o nich. Przyjść może każdy – przynieść niepotrzebne rzeczy, jak również „wyszperać” dla siebie coś ciekawego. Wszystko dostępne jest bezpłatnie i aby skorzystać nie trzeba zostawiać nic w zamian – choć oczywiście można.

Druga edycja targu odbędzie się 19 października o godz. 11:00, tradycyjnie na parkingu przed Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Słubicach. Tym razem dla odwiedzających przygotowano dodatkową niespodziankę. Będzie okazja otrzymać, ale już za opłatą, stroiki przygotowane przez uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.