Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Usuwanie owłosienia za pomocą laserów to obecnie najskuteczniejsza metoda epilacji. Ten, kto skorzystał z zabiegu wie, jak wiele korzyści za sobą niesie, dlatego Pracownia Ciała The Happy Body wprowadziła na stałe do swojej oferty laser Vectus Cynosure cieszący się największą popularnością na rynku.

epilacja dziewczyny

Przede wszystkich komfort i bezpieczeństwo

Oczywiście nie bez powodu pacjenci na całym świecie wybierają właśnie ten laser. Vectus jest urządzeniem wysoce innowacyjnym, zapewniającym całkowity komfort i bezpieczeństwo. Dzięki niemu zabieg przebiega szybko i bezboleśnie, ale stanowi także gwarancję, że podczas usuwania nim owłosienia nie poparzymy skóry. Wiązka emitowanych przez niego promieni skupia się wyłącznie na włosach, omijając położone w pobliżu niego tkanki. Co więcej, Vectus posiada również wbudowany system chłodzący, za sprawą którego ból odczuwany przy zabiegach innymi laserami został przy Vectusie zredukowany do minimum.

Bardzo istotny jest również Skintel, czyli czytnik aktywnej melaniny (barwnika w skórze). Podczas zabiegów urządzenie samodzielnie oblicza poziom barwnika, a następnie dobiera najlepszą moc. W sprzęcie starszego typu to osoba przeprowadzająca zabieg musiała ustalać moc lasera, przez co mogła być ona za słaba (brak skuteczności) lub za mocna (poparzenia skóry). W przypadku lasera Vectus mamy pewność, że zabiegi każdorazowo będą optymalnie dostosowane. Należy wspomnieć również o tym, iż epilacja Vectusem jest niesamowicie szybka. W przypadku epilacji pach to tylko dwie minuty!

Ile zabiegów potrzebuję?

Epilację laserową wykonuje się w seriach. Najczęściej jest to od 4 do 6 zabiegów. W tym czasie usuwamy 95% włosów, a pozostałe 5% to te, które nie znajdowały się w fazie wzrostu.

Wskazania również medyczne

Po wykonaniu foto epilacji znika problem stanów zapalnych skóry oraz wrastania włosów. Wygląd naskórka także ulega poprawie. Dodatkową korzyścią jest oszczędność czasu jaki zaoszczędzamy, kiedy znika problem golenia się co kilka dni.

Którą okolicę wybrać?

Laser można wykonać praktycznie w każdym miejscu na ciele (oprócz moszny), m.in. bikini, pachy, twarz, nogi, plecy, ręce itd. Decydują się na niego kobiety jak i mężczyźni. Bywa tak, iż pacjenci zapisują się na jedną okolicę ciała, lecz na jednej nie kończą widząc jak wiele korzyści niesie oraz jak duży daje komfort.

Masz więcej pytań lub chcesz zapisać się na zabieg?

Zadzwoń pod nr +48 667 930 826 lub napisz na FB do Pracownia Ciała The Happy Body.

Uwaga promocja! Podaj kod EPILACJA24 a uzyskasz 10% rabatu!

happy body_logo

[reklama]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.