Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Stowarzyszenie po PROstu zbiera środki na wyposażenie sali do terapii integracji sensorycznej. Potrzebuje jej bardzo wielu podopiecznych stowarzyszenia – a urządzenie pracowni to spory koszt. Pomóc ma w tym internetowa zbiórka.

sala sensoryczna

Stowarzyszenie powstało w 2010 roku i rozwija się krok po kroku, projekt po projekcie. W stałej terapii (kilka razy w tygodniu) mają 100 osób – są to dzieci i osoby dorosłe.

Stowarzyszeniu od pewnego czasu mocno doskwierał brak miejsca do tego, aby móc rozwijać swoją działalność. Od 1 października przeprowadza się do nowych pomieszczeń przy ul. Szamarzewskiego (ZOBACZ).

Do dyspozycji stowarzyszenia będzie tam aż 16 sal. Jedną z nich kierownictwo organizacji planuje przekształcić w pracownię do prowadzenia integracji sensorycznej z prawdziwego zdarzenia. Do tego jednak potrzebuje pieniędzy. A konkretnie 20 tys. zł.

- Tej terapii potrzebuje naprawdę wiele osób, dlatego bardzo nam zależy by sala była od początku profesjonalnie wyposażona – czytamy na stronie stowarzyszenia. Za zabrane pieniądze mają zostać zakupione m.in. odpowiedni sprzęt, drobne pomoce niezbędne do prowadzenia terapii i suchy basen z piłeczkami.

Stowarzyszenie prosi wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w spełnieniu marzenia o profesjonalnej pracowni. Pieniądze można wpłacać za pośrednictwem portalu zrzutka.pl.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.