Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Bańki mydlane, kolorowe proszki – czyli to, co wywołuje uśmiech na twarzach najmłodszych, czekało na nich podczas dwóch imprez: Festiwalu Baniek Mydlanych i Dnia Kolorów. Frekwencja dopisała, a uśmiechu i zabawy było sporo. Zobaczcie sami.

Festiwal Baniek Mydalnych

24 sierpnia na bocznym boisku Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rządziły bańki mydlane i proszek holi. Frekwencja dopisała – wielu słubiczan było ciekawych, jak wyjdą pierwsze tego typu imprezy w naszym mieście. Na murawie pojawiły się całe rodziny, ale pierwsze skrzypce grali oczywiście najmłodsi.

Co czekało na uczestników kolorowego szaleństwa? Najpierw był czas na puszczanie baniek. W trakcie miały miejsce konkursy dla dzieci, a niesłabnącym powodzeniem cieszyły się tradycyjne skakańce-dmuchańce, eurobangee oraz słodka wata cukrowa. Można było również dać zamknąć się w ogromnej bańce mydlanej.

Dzień Kolorów

Po zabawach z bańkami rozpoczął się kolorowy szał proszków holi, które były wyrzucane w górę co pół godziny. Komu było mało – mógł dokupić więcej. Widok kolorowych i radosnych postaci robił wrażenie, a wracający z imprezy uczestnicy, szczególnie ci najmłodsi, wywoływali uśmiech na twarzy wielu przechodniów.

Jak wyglądał kolorowy szał, możecie zobaczyć w naszej fotorelacji. Byliście na którejś z imprez? Dajcie znać w komentarzach, czy się podobało.

Komentarze   

#1 matkapolka2 2019-08-28 12:34
KOlorki były gites ale pokazy baniek to porażka. A ceny jak z kosmosu. Brak wody itd.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.