Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
To były sceny niczym z filmów sensacyjnych. Policjanci z Rzepina zatrzymali po niebezpiecznym pościgu 20-letniego Ukraińca, który uciekał przed nimi na motocyklu. Teraz czego go surowa kara.

motocykl

Do zdarzenia doszło 12 sierpnia. Najpierw mundurowi otrzymali zgłoszenie, że kierujący motocyklem marki Honda może być pod wpływem alkoholu. Patrol z Rzepina napotkał wskazany pojazd na jednej z dróg prowadzących w kierunku Cybinki.

Kierowca, gdy tylko zauważył oznakowany radiowóz, gwałtownie przyspieszył. Pomimo dawanych przez funkcjonariuszy sygnałów świetlnych i dźwiękowych, nie zatrzymał się do kontroli. Rozpoczął się pościg.

Podczas ucieczki motocyklista złamał szereg przepisów ruchu drogowego. W pewnym momencie wjechał nawet na tory kolejowe pomimo opuszczonych zapór. Nie zważał nawet na to, że jechał z pasażerką. Udało się go zatrzymać w Cybince, w miejscu jego zamieszkania.

Po zatrzymaniu okazało się, że kilka godzin wcześniej 20-letni obywatel Ukrainy był już kontrolowany przez policjantów. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu do 5 lat za kratkami i zakaz prowadzenia pojazdów nawet na 15 lat.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.