Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Panowie z Art Garage zafundowali słubiczanom kolejną akcję artystyczną. Tym razem postanowili upiększyć… śmietniki! Do tej pory szare i brudne, teraz zwracają uwagę niecodziennym wyglądem. Zobaczcie końcowy efekt.

Art Garage

Artyści ze stowarzyszenia Art. Garage, choć działają niespełna rok, dali się już poznać z kilku spektakularnych akcji, które cieszyły się dużą popularnością wśród mieszkańców. Warto tu wspomnieć choćby słynny napis „I love Słubice’ na odrzańskiej plaży czy plakat z Jurkiem Owsiakiem na murach dawnego kina Piast.

Teraz przyszła kolej na… śmietniki. Na pomysł ich przyozdobienia wpadli sami, pieniądze na farby mieli z dotacji przyznanej ich organizacji przez gminę Słubice. Cała akcja powstała właśnie pod szyldem naszego samorządu, stąd m.in. logo dwumiasta na śmietnikach.

Jeśli efekt przypadnie do gustu opinii publicznej, to artyści zapowiadają, że pomalują jeszcze 10-15 śmietników. W planach są też większe ściany. Jak sami tłumaczą, przez sztukę chcą pobudzać lokalny patriotyzm.

Poniżej zdjęcia, które otrzymaliśmy od członków stowarzyszenia. Dajcie znać w komentarzach, jak wam podoba się taka forma upiększania naszego miasta.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 STEFIX 2019-07-29 13:00
jakoś nigdby nie był fanem mazania farbami po murach ale co robią te chłopaki to mi sie podoba
jest sporo szpetnych murów w naszym miasteczku, do boju :lol:
#2 Rob 2019-07-29 15:13
Super pomysł :roll:
#3 krzysztof 2019-07-29 18:03
Jestem jak najbardziej ZA! Podoba mi się bardzo pomysł i proponuję, w miarę możliwości oczywiście, pomyśleć o szarych brzydkich skrzynkach elektrycznych i bardziej je wkomponowac w budynki lub umieścić na nich motywy miasta.

Pozdrawiam Panów Art Garage, oby tak dalej:D
#4 APRIL 2019-07-29 22:38
Przykuwają uwagę i oby na tyle by ludzie z nich korzystali ???? podoba mi się ????

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.