Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Wyzwanie dla szczęściarzy! Komu w tym roku żółta kaczuszka przyniesie nagrody? Trwa sprzedaż losów na „wyścig kaczuszek”. Właściciel tej, która najszybciej przepłynie wyznaczoną drogę, wypłynie w romantyczny rejs Dunajem.

Wyścig kaczek

To już trzecia edycja kaczuszkowej loterii! W wyścigu o nagrody weźmie udział 5555 gumowych kaczuszek. Los kosztuje 3 euro, można go kupić w Polsko-Niemieckiej Informacji Turystycznej, która mieści się w Domu Bolfrasa we Frankfurcie nad Odrą. ZOBACZ GDZIE

Czekają cene nagrody

Ten, kto będzie miał najwięcej szczęścia, uda się w 8-dniowy romantyczny rejs Dunajem (wart 4200 euro), ufundowany przez Märkischen Medienhaus.

Pozostałe nagrody to np. skuter Vespa Primavera 50cc o wartości 3600 euro, przekazany przez Autohaus Gotthard König z Frankfurtu, kupon na 555 euro z Look at From Above (fotografia lotnicza), czy roczna prenumerata w Domino's Pizza o wartości 520 euro i roczna subskrypcja piwa za 260 euro we Frankfurt Brauhaus. Oprócz tego wygrać można ręcznie wyrabiane ceramiczne przedmioty czy bilety do biosfery w Poczdamie.

Kiedy wyścig?

Loteria gumowych kaczuszek jedna z wielu atrakcji Miejskiego Święta Hanzy, które odbędzie się od 12 do 14 lipca. Wkrótce więcej informacji o pozostałych wydarzeniach!

Wyścigi kaczuszek odbędą się 14 lipca o godz. 13. Kaczuszki zostaną wrzucone do wody na „starej Odrze” z drewnianego mostu przy Mensie Viadriny (wejście na wyspę Ziegenwerder).

Tak było rok temu - ZOBACZ
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.