Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dzisiaj popołudniu na drodze wojewódzkiej nr 137. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jedną z poszkodowanych osób zabrał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

serbow helikopter_1

O zdarzeniu informowaliśmy na bieżąco na naszym profilu facebookowym (ZOBACZ). Od jednego z przejeżdżających kierowców (Sebastian) otrzymaliśmy również zdjęcia.

Do wypadku doszło na odcinku drogi między Ośnem Lubuskim a Serbowem. Na wysokości zjazdu na Radów zderzyły się dwie osobówki – Audi i Honda. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 41-letnia kobieta kierująca Hondą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu Audi, którym podróżowały dwie osoby, w tym 30-letni kierowca.

Na miejsce zdarzenia zostały wezwane załogi straży pożarnej, pogotowia ratunkowego i policji. Potrzebna była także interwencja helikoptera Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał jedną z poszkodowanych osób do szpitala w Gorzowie. Dwie kolejne zostały przetransportowane do szpitali w Słubicach i Sulęcinie. Nie jest jeszcze znany stan ich zdrowia.

Droga była długi czas zablokowana. Tworzyły się długie korki. Kierowcy musieli korzystać z objazdu przez Kowalów. Obecnie jest już przejezdna.

Wkrótce więcej informacji.

serbow helikopter_2

serbow helikopter_3

Komentarze   

#1 goscRM 2019-04-18 15:48
Osoby podróżujące audi lub ich rodzinę proszę o kontakt roszniak.a@wp.pl

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.