Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Słubicki szpital otrzymał kolejny sprzęt od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. A jest nim nowoczesny pulsoksymetr Radical-7 firmy Masimo.

pulsoksymetr

Na oddział pediatryczny Szpitala im. Z. Religi w Słubicach kolejny raz trafił sprzęt od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pulsoksymetr Radical-7 firmy Masimo jest wart ponad 10 tys. zł. Do czego służy? Mówiąc krótko, sprawdza w nieinwazyjny sposób ważny parametr - tzw. saturację, czyli stopień wysycenia krwi tętniczej tlenem.

- Serdecznie dziękujemy fundacji za pulsoksymetr, który dotarł do nas w dniu wczorajszym, ale także za nieocenioną pomoc w postaci niezliczonej ilości otrzymanego dotychczas sprzętu ratującego zdrowie i życie pacjentów naszego szpitala – informuje szpital.

Przypomnijmy, że w ramach podziękowania za sprzęt, który słubicki szpital otrzymał od WOŚP, na początku roku prezes zarządu szpitala Łukasz Kaczmarek i starosta słubicki Leszek Bajon zadeklarowali, że w zabezpieczaniu medycznym tegorocznego Pol’and’Rock Festivalu w Kostrzynie nad Odrą weźmie udział również doświadczony zespół ratowników medycznych ze Słubic.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.