Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Czy Słubice są ładnym miastem? Na przestrzeni ostatnich miesięcy temat ten był przedmiotem wielu dyskusji, także podczas kampanii wyborczej. Grupa młodych ludzi wyszła z pomysłem, aby w wybranych lokalizacjach szpetne ściany zamienić w imponujące murale. Mamy przykładowe wizualizacje.

mural slubice

Wspomniani artyści to Mateusz Dobs i Paweł Sterenczak. Są młodzi, zdolni i ambitni. Na pomysł wykorzystania ich talentu wpadł Robert Kubica, jeden z członków grupy Nowe Słubice. Zaproponował, aby ich prace pokryły ściany wybranych budynków na terenie naszego miasta. I przygotował wizualizacje, które mamy przyjemność zaprezentować.

Zdjęcia oraz szczegóły tego pomysłu znajdziecie w felietonie autorstwa Roberta Kubicy, który został opublikowany w ramach cyklu „Mój punk widzenia”.

Zapraszamy do lektury – KLIKNIJ.

Przy okazji zachęcamy także do udziału w sondzie na naszej stronie internetowej. Pytamy w niej czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenia miasta.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 STEFIX 2018-10-29 10:24
Pomysł świetny. Tylko uwaga! Proponuję malunki związane z miastem, regionem. Coś o Komesie, Odrze, most, temat Polska-Niemcy, może Polonia. Ale kierunek dobry trzymam kciuki.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.