Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Do tego, że warto dbać o zdrowie, nie trzeba przekonywać chyba nikogo. Pozostaje tylko pytanie jak to odpowiednio robić? Jedną z ciekawszych i - co najważniejsze - skutecznych form są zabiegi rehabilitacyjne. Ich szeroki wybór oferuje Centrum Medyczne Prespo w Słubicach.

prespo slubice24

Prespo już od wielu lat dba o zdrowie mieszkańców nie tylko samych Słubic, ale i całego regionu. Pod opiekę specjalistów centrum trafiają osoby po poważnych urazach, leczący kontuzje sportowcy, a także najmłodsi pacjenci, których rodzice wychodzą z zasady, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

Skuteczne i nowoczesne zabiegi

Jakie rodzaje zabiegów znajdziemy w Prespo? To przede wszystkim szeroko pojęta fizykoterapia i kinezyterapia. Świeżo wyremontowane gabinety są wyposażone w nowy i najwyższej klasy sprzęt rehabilitacyjny. Nad prawidłowym przeprowadzeniem zabiegu zawsze czuwa wykwalifikowany personel.

Coraz większą popularnością cieszą się zabiegi falą uderzeniową. To przede wszystkim dlatego, że są szybką i skuteczną metodą zwalczającą ból. W ofercie jest również szeroki wybór masaży – zarówno tych leczniczych jak i relaksacyjnych. Osoby dbające o urodę z pewnością ucieszy możliwość skorzystania z drenażu limfatycznego urządzeniem Lymphastim.

Pomagamy dzieciom i dorosłym

Prespo ma również odpowiedź na coraz bardziej powszechne problemy z wadami postawy u dzieci. Nasi milusińscy mogą skorzystać z zabiegów korekcyjnych m.in. na kręgosłup, stopy i kolana, a także pomagających zwalczyć objawy siedzącego trybu życia. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek. W ofercie także ćwiczenia indywidualne dla dorosłych metodą PNF, McKenzie oraz terapia manualna.

Współpraca ze specjalistami i NFZ

Centrum Medyczne Presto ściśle współpracuje z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz specjalistami z dziedziny ortopedii i fizjoterapii. Jednak aby skorzystać z oferty nie trzeba mieć skierowania od lekarza rodzinnego czy specjalisty. Można się zgłosić także prywatnie. Ponadto w ofercie jest rehabilitacja domowa. Nową propozycją są zaproszenia na zabiegi, które można podarować np. wybranej osobie lub pracownikom.

Zapraszamy do kontaktu

Centrum Medyczne PRESPO znajduje się przy ul. Bohaterów Warszawy 3. Czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-18.00.

Rejestracja oraz wszelkie pytania pod numerami telefonów:
  • 607 509 516,
  • 95 758 3253 w. 121 lub 120.
Cała gama oraz cennik dostępnych zabiegów na www.prespo.pl.

[reklama]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.