Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Słubiccy policjanci zatrzymali trzech nieletnich chłopców, którzy ukradli towar na ponad 700 złotych . Sprawa trafi do Sądu dla nieletnich. Do zdarzenia doszło 15.10. W godzinach popołudniowych dyżurny Komendy Powiatowej w Słubicach otrzymał zgłoszenie o kradzieży w jednym z słubickich sklepów.

Okazało się , że trzech nieletnich chłopców „ ubezpieczając „ się nawzajem ukradło z półek towar na ponad 700 złotych, po dokonaniu kradzieży bez uiszczenia zapłaty chcieli opuścić sklep. Na szczęście kradzież nie powiodła się, bo młodzi złodzieje zostali zatrzymani przez ochroniarza sklepu. Przy sprawcach znaleziono kilka sztang papierosów oraz flakonów z perfumami. Jak później powiedzieli, nudziło im się czekanie na przystanku a, że mieli dużo czasu do odjazdu autobusu postanowili pochodzić po sklepach. W trakcie przechadzki wpadli na pomysł , że ukradną przedmioty, które szybko i łatwo spieniężą. Uzyskane w ten sposób pieniądze chcieli wydać na swoje potrzeby i wydatki.

Nie był to pierwszy przypadek dokonywania kradzieży przez tych nieletnich. Wszyscy z nich mają już ustanowiony nadzór kuratora.

Nieletnimi zajmie się teraz Wydział Rodzinny Sądu Rejonowego w Słubicach.

[info: KPP Słubice]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#31 haha 2009-10-21 01:08
nie ma to jak sam sobie komentarz wystawic :-)
#32 haha 2009-10-21 01:08
nie ma to jak sam sobie komentarz wystawic :-)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.