Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Zakupy przez całą dobę w niskich cenach? Tak, to możliwe. Market Cargo Lewiatan przy ul. Transportowej jest czynny 24h i oferuje pełen asortyment artykułów spożywczych i chemicznych. Szybko, sprawnie i tanio, czyli tak jak lubisz.

Cargo Lewiatan

Masz dość stania w kolejkach w godzinach szczytu? Kończysz późno pracę i brak Ci czasu na zrobienie zakupów? Teraz nie musisz się martwić, że nie zdążysz do ulubionego marketu przed godziną jego zamknięcia. Możesz wybrać się na zakupy, kiedy chcesz i nie przepłacisz ani złotówki.

W Cargo Lewiatan na sklepowych półkach znajdziesz najważniejsze artykuły spożywcze – makarony, kasze, przetwory mięsne i rybne, słodycze, nabiał, sery, pieczywo, przyprawy, mrożonki, napoje, dania gotowe i półprodukty. Nie brakuje także świeżych warzyw i owoców. Smakoszy pysznych wędlin i kiełbas ucieszy pewne fakt, że trafiają do sklepu prosto ze słynnej masarni w Krzeszycach. Pod ręką są też najważniejsze artykuły chemiczne i środki czystości.

Ofertę sklepu uzupełnia bogata oferta soków i napojów, w tym także tych procentowych. Jest też coś dla lubiących dobre wino. Swoje stanowisko firmowe ma tu Faktoria Win. A gdyby ktoś chciał zadbać o zdrowie, to Cargo Lewiatan jest jedynym miejscem w okolicy, gdzie kupimy leczniczą wodę mineralną Wysowianka.

Supermarket Cargo Lewiatan mieści się przy ul. Transportowej 8, czyli wylotówce w stronę Zielonej Góry i Poznania. Znajduje się w budynku, w którym działają już hotel i restauracja. Dojazd z miasta jest szybki i bezproblemowy, a na klientów czeka wygodny parking. Automatyczne wejście jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Sklep jest czynny przez całą dobę, także w niedzielę i święta. Zapraszamy na zakupy!

Mapa z dojazdemGaleria zdjęć[reklama]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.