Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Już niedługo w Słubicach startuje Europejskie Centrum Języka Angielskiego JUST ENGLISH ANNA KOPKO. Firma oferuje kursy języka angielskiego dzięki którym nabierzesz pewności w mówieniu, rozwiniesz sprawności językowe, pogłębisz zakres języka ogólnego i specjalistycznego.

Kursy prowadzone są w oparciu o autorskie podręczniki, umożliwiając zapoznanie się z tematyką specjalistyczną związaną z funkcjonowaniem Unii Europejskiej, administracji państwowej, biznesu, polityki i dyplomacji. Jak do tej pory przez centrum przeszło wielu studentów, którzy obecnie znależli prace w organach UE, zagranicznych firmach, bankach, itp. Właścicielka centrum współpracuje z wieloma ministerstwami, Akademią Dyplomatyczną, politykami różnych partii, biznesmenami. Prowadzi także warsztaty specjalistyczne w Collegium Polonicum.

Centrum oferuje:
  • kursy języka angielskiego: - ogólny   - konwersacyjny   -  gramatyczny - przygotowujący do matury/egzaminów na studia - przygotowujący do egzaminów FCE, CAE, LCCI, TELC - przygotowujący do egzaminu na Uniwersytet Viadrina - specjalistyczny w: - biznesie - polityce i dyplomacji - Unii Europejskiej -  stosunkach międzynarodowych - w korespondencji handlowej i dyplomatycznej
  • kursy indywidualne i w grupach
  • Kursy standardowe, intensywne i  superintensywne
  • Kursy dla młodzieży, studentów i dorosłych
  • tłumaczenia polski-angielski i angielski-polski
  • ogólne i specjalistyczne
  • pisemne i ustne

Więcej informacji uzyskasz dzwoniąc na +48 501 031 446  lub pisząc na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozpoczęcie kursów wrzesień i pazdziernik 2009. Warto zapisać się już dziś i zarezerwować miejsce.

Pondato w najbliższym czasie zostanie otwarte Centrum Egzaminacyjne TELC - są to egzaminy opracowywane przez Komisję Europejską i zgodnie z jej wytycznymi kandydaci podchodzą do egzaminu. Egzamin jest ukierunkowany na komunikację w języku obcym a w mniejszym stopniu na zagadnienia gramatyczne. Jest konkurencyjny pod względem ceny w porównaniu do innych egzaminów i jest honorowany w krajach UE.

Więcej informacji o szkole dowiesz się ze strony internetowej www.justenglish.pl

[tekst reklamowy]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 studentka 2009-10-14 22:21
Wreszcie szkoła z prawdziwego zdarzenia - doświadczona lektorka, super, szkoda że do tej pory nie było takiej szkoły, ale zachęcam wszystkich - ta kobieta ma wiedzę i doświadczenie, super.
#2 Ada i Maja 2009-10-14 22:32
Poważnie, zapisujcie się i korzystajcie, dla studentów super oferta, przystępne ceny, jesteśmy po kolejnych zajęciach, naprawdę warto.
#3 Paweł z Viadriny 2009-11-05 17:55
Zapisałem się do pani Ani i nie żałuję, a zachęcam wszystkich studentów, bo zajęcia są na wysokim poziomie, na każdy temat, poszerzam słownictwo z zakresu prawa i ogólnego języka, jest OK. Polecam!
#4 aga 2009-11-05 18:32
a co powiecie na temat szkoły językowej agent ktos ma jakies wiesci o tej szkole?
#5 Magda i Kasia 2009-11-16 14:56
Jestem bardzo zadowolona z zajęć, szczególnie, że teraz tutaj otwiera się centrum egzaminacyjne TELC a każdy wie, że certyfikaty unijne z języków są bardzo ważne. Pani Ania jest egzaminatorem TELC i przygotowuje pod kątem tych egzaminów.Wchodzisz i mówisz wyłącznie po angielsku. Wyjeżdżasz zagranicę czy na uczelnię i żądają od ciebie certyfikatu. Dlatego dobrze, że jest tu pod ręką. It\'s cool!
#6 Marian-Student 2009-11-16 18:15
Super szkoła bardzo miła Pani lektor profesjonalne podejście do ucznia ciekawy system nauczania,zajęcia na wysokim poziomie,ogólnie super polecam jest ok-Marian
#7 Jola 2009-11-23 19:24
Szkoła super-lektorka bardzo profesjonalnie podchodzi do lekcji,duza wiedza Pani lektor,zachęcam do odwiedzenia i zapoznania sie z kursami-jest cool !
#8 Magda studentka Viadriny 2009-12-08 13:23
Bardzo się cieszę, że jest szkoła jak ta w Słubicach. Przygotowuje do certyfikatów UE egzaminy TELC , fajnie mieć coś takiego można w całej Europie się chwalić jego posiadaniem. Wiem, o co chodzi w tym angielskim, teraz dzięki pani Ani, oby była jak najdłużej w Słubicach. Może wreszcie nie tylko ten niemiecki będzie u nas, ale także angielski! Przychodzcie do pani Ani!

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.