Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Opony

W naszym spacerowym cyklu, tym razem zaglądamy do Starych Biskupic. Nasz czytelnik wybrał się tam na przechadzkę. Niestety, zamiast pięknych okoliczności przyrody zobaczył stertę zużytych opon samochodowych.

Opony leżą w pobliżu opuszczonego dworku, przy wjeździe do miejscowości od strony Drzecina, niedaleko zejścia do jeziora. Nasz czytelnik twierdzi, że to już kolejna tego typu sytuacja i obawia się, że nie ostatnia.

Czy uda się ustalić sprawcę? Tego nie wiadomo, z reguły jest to niezwykle trudne, ale nie niemożliwe. Daliśmy znać o znalezisku Straży Miejskiej w Słubicach.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 kreplas 2022-07-11 13:00
Świństwo! Nie było tam fotopułapki?
A tak na marginesie, jak dojechać lub dojść na plażę w Starych Biskupicach? Bo wszystko od strony wioski pogrodzone, jezioro niby zarządzane przez PZW, ale dostęp do brzegów utrudniony...
#2 Zibowski 2022-07-11 16:50
W połowie drogi między Drzecinem a Biskupicami St. między lasem a polem trochę w stronę ambony myśliwskiej po lewej również sterta opon. Charakterystyczne że większość to rozmiar 205 i 195 , ponadto wszystkie mają poprzecinane boki. Może to ten sam GŁĄB. Policja i Straż Miejska mogłyby przeprowadzić solidny wywiad w temacie i namierzyć tego bandytę.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.