Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Wózek inwalidzki

Często do naszej redakcji trafiają zdjęcia zaśmieconych miejsc i dziwnych znalezisk. W tym tygodniu wymownymi fotkami podzieliło się Nadleśnictwo Rzepin. Niestety, każde z nich pokazuje jak bardzo ludzie nie dbają o przyrodę i otoczenie, w którym żyją. 

Najpierw na profil facebookowy nadleśnictwa trafiło zdjęcie kilkudziesięciu litrów oleju napędowego, który w plastikowych butlach porzucił ktoś w lesie w pobliżu granicy.

Udostępniliśmy je na naszej stronie i fotka wzbudziła spore emocje wśród naszych czytelników (ZOBACZ). Znikła jednak po kilku godzinach  z profilu nadleśnictwa, które wcześniej wystosowało apel do właściciela „zguby”, aby się po nią zgłosił.

Kolejnym nietypowym znaleziskiem, na które natrafili leśnicy był… wózek inwalidzki (ZOBACZ). Co robił taki przedmiot porzucony w lesie? Internauci sugerowali, że mógł zostać wcześniej ukradziony, a złodziej pozbył się go w ten właśnie sposób.

---

Macie więcej podobnych zdjęć? Przesyłajcie ja do nas na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., możecie też pisać przez Facebooka albo Whatsappa.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.