Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Zegar

Minęło dwa tygodnie, a nowy zegar, który stanął na pl. Przyjaźni już się... spóźnia. Powodem wymiany starego były właśnie problemy z dokładnym wskazywaniem czasu.

O sprawie napisał do nas jeden z okolicznych przedsiębiorców, który ma w pobliżu siedzibę swojej firmy i często spoglądał na zegar. - Zegar spóźnia się o 21 minut. Ciekawe, co to za chiński mechanizm – przekazał w przesłanej do naszej redakcji wiadomości.

Wyślemy do Urzędu Miejskiego w Słubicach informację z prośbą o sprawdzenie nowego urządzenia. Przypomnijmy, na jego zakup poszło z gminnej kasy 26 tys. zł. Pisaliśmy o tym kilka tygodni temu – ZOBACZ.

---

AKTUALIZACJA

Mamy już odpowiedź z urzędu.

- Skontaktowaliśmy się już z producentem, który dziś wyłączy zegar, po czym powinien się on automatycznie sam prawidłowo ustawić. Jeśli to nie przyniesie rezultatu, zegar będzie naprawiony w ramach gwarancji - napisała do nas Beata Bielecka, rzecznik prasowy gminy Słubice.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 piotrek16 2021-08-13 13:47
Jak zwykle burmistrz wymienił dobre na gorsze. poprzedni zegar był większy, czytelniejszy termometr i ładniejszy herb.
Wcześniej wymienił ławki na najdroższe na świeci 3800zł. Ale misiu musi być drogi, aby starczyło na klakierów :D :D :D
#2 Rob 2021-08-14 16:53
Poza tym temperatura jest znacznie zawyżana w porównaniu z poprzednik termometrem, na dworze jest 26 st. C a pod zegarem wyświetla się 32 st. C , to też należy poprawić !!!!!!

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.