Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Graffiti

Mur przy byłym (obecnie już wyburzonym) przedszkolu Pinokio to kultowe miejsce dla fanów graffiti. Od wielu lat tworzą tam artyści uliczni nie tylko ze Słubic. Niedawno pojawiły się tam dwie nowe prace. 

Ich autorami są doskonale znani w środowisku hip-hopowym Holy oraz Kejar. Obaj to rodowici słubiczanie, zajmujący się sztuką graffiti od blisko dwóch dekad. Swoje najnowsze prace wykonali 30 maja.

Ich graffiti, to nie jedyne, jakie powstało w tym roku na murze. Obok jest jeszcze kilka innych, równie ciekawych projektów. Polecamy wybrać się tam np. przy okazji spaceru i obejrzeć na własne oczy. Jest co podziwiać.

Pozostaje mieć nadzieję, że mur nie zostanie szybko zburzony i będzie służyć jeszcze przez jakiś czas lokalnym artystom. Jednak najprawdopodobniej czeka go taki sam los jak budynek przedszkola, które odgradzał od ulicy.

Jak przekazał nam jeden z autorów powyższego graffiti, nieoficjalnie mówi się już o nowej lokalizacji na tzw. legal, ale o tym więcej napiszemy w osobnej publikacji.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 cinek88 2020-06-09 11:40
A JAKI LOS CZEKA KILKUSETLETNIE WIERZBY PŁACZĄCE KTÓRE ZNAJDUJĄ SIĘ PO DRUGIEJ STRONIE MURU?!?! CZY ZOSTANĄ WYCIĘTE POD KOLEJNĄ STACJE BENZYNOWĄ W SŁUBICACH?!?
#2 cinek88 2020-06-09 12:00
goo.gl/maps/DRmzKGqeoveVXxUC7
#3 Redakcja Słubice24.pl 2020-06-09 17:16
@cinek88

Zapytamy o te drzewa przyrodników z fundacji Dziupla. Sprawdzimy też, czy został złożony wniosek o ich wycięcie.
#4 cinek88 2020-06-09 17:19
Dziękuję dziękuje bardzo kochanej redakcji :-)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.